כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל ויריד הקעקועים הבינלאומי בישראל

מאת: חדשות מפיק /
19.09.2016
/ 11:22

אירוע הקעקועים, קישוטי הגוף ואמנות האקסטרים חוגג את שנתו הרביעית ברציפות במעבר מהמועדונים התל אביבים החשוכים והדחוקים בהם התקיים בשנים קודמות אל גני התערוכה בתל-אביב. יומיים בהם יציגו כמאה מקעקעים, מתוכן ארבעים אורחים מארה"ב, אירופה, אוסטרליה והמזרח הרחוק, לצד השמות הבולטים בתחום מכל רחבי ישראל, את הטרנדים החמים של תרבות הקעקוע העכשווית.

בין המציגים והטכניקות השונות והמשונות של אמנות הגוף יוצגו - לראשונה בארץ -  קעקועים בתוך גלגל העין (בלבן של העין!), קעקועי צלוק הגוף, טיפול BODY MODIFICATION (התאמת גוף) הכוללים השתלת קרניים בראש, הסרת רקמות, קעקועי תלת מימד עם השתלת גופי סיליקון תת עורית, חיתוכי פטמות וטבור, פיצול לשון וחידוד אוזניים לאוזני דמויי ד"ר ספוק - ושאר דברים מוזרים ומיוחדים שהפכו ל"דבר הבא" בעולם הקעקועים. לצד קעקועי מכונה מוכרים תוצג גם טכניקת קעקוע מסורתית בשיטת ה HAND POKE ללא מכונת קעקוע תוך שימוש במחט בלבד ועוד מגוון טכניקות וטרנדים עכשוויים מרחבי העולם.

עוד ביריד: הופעה ראשונה בארץ של להקת הפריק שואו המפורסמת ביותר בעולם "האחים סקידלינג" (Squidling Brothers side show(, אמני רוק אורחים, מכירת אופנה ואבזרים ייעודיים, כולל קעקועים זמניים של מיטב מעצבי העולם. מפגש עם קבוצת ה Suicide Team – א.נשים התולים את עצמם בקרסים לגופם, למטרות הנאה, ועוד ועוד הפתעות – כמו ביקור בפסטיבל של האיש המקועקע ביותר באירופה – מגנטו האגדי. 

לבאי האירוע יתאפשר לא רק לחזות בקעקועים יוצאי דופן, אלה גם לפרגן לעצמם קעקוע חדש, או פירסינג רענן. כמובן, להשוויץ בקעקועים שעל גופם ולקבל רעיונות והשראה לקעקוע הבא הפרטי שלהם. כפי שמספר שי דאודי יזם הפסטיבל (ביחד עם בת זוגתו עלוה שפיק): "פסטיבל ויריד הקעקועים הבינלאומי הוא חווית בילוי אורבנית, צבעונית ויוצאת דופן בדקדנטיות שלה. שנה שעברה ביקרו בחגיגת הקעקועים השנתית שלנו במועדון האומן בתל-אביב למעלה משבעת אלפים אורחים, ולכן השנה, עקב גם ביקוש של מקעקעים מרחבי העולם להגיע ליריד – החלטנו לחגוג ובגדול בגני התערוכה, באירוע שיאפשר לצופה הישראלי להיחשף על הטרנדים הימים ביותר מהעולם בתחום הקעקועים והפירסינג, עם נגיעה חוויתית תרבותית במגוון עולמות תוכן הקשורים לעולם קישוט הגוף. תל אביב מיישרת קו השנה עם ברלין, לונדון וסן פרנסיסקו בהם מתקיימים כבר שנים רבות כנסי מקעקעים רבי משתתפים, הכוללים פעילות מגוונת".

 

פסטיבל ויריד הקעקועים הבינלאומי בישראל. 7-8 לאוקטובר 2016, ביתן 11 גני התערוכה תל-אביב. עלות כרטיס כניסה: 60-80  ₪. מכירת כרטיסים באתר היריד:  http://israeltattoocon.com/

יזמים: שי דאודי ועלוה שפיק. 

הפקה: אסף טורז ואמיר גוב 

יחסי ציבור: רונאן קפלן 

צילום: יפעת יוגב. 

פרזנטורית - קרין היל 

תגובות
אין תגובות למאמר