כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

האירוע השנתי של תנועת המייקרים יוצא לדרך

מאת: חדשות מפיק /
11.09.2016
/ 17:15

 ב-15 בספטמבר 2016 יגיעו למרכז הימי בשדות ים, מאות מייקרים לקחת חלק ב-GeekCon 2016 האירוע השנתי המרכזי של תנועת המייקרים בישראל, אולטרה-מרתון בן 52 שעות, במהלכו יבנו המשתתפים - גיקים טכנולוגיים, יזמים, יוצרים, מדענים ומעצבים מהמובילים בארץ - פרויקטים מאתגרים טכנולוגית - בזמן קצר.

פלטפורמתGeekCon  המייצגת ומשקפת את תנועת המייקרים הישראלים, המארגנת חמישה אירועים בתחומים שונים מידי שנה, מאתגרת את המשתתפים להתמודדות עם שלל סוגיות טכנולוגיות ובניית יצירות חדשניות עובדות ולא בהכרח שימושיות. פרויקט טיפוסי יכול להיות כל דבר המדגים חדשנות ויצירתיות עם רכיבים טכנולוגיים. בין הפרויקטים בהתהוות שייבנו ׳חי׳ בשטח: אקדח השובר כוסות זכוכית בכוח תהודת קול, ״מד-אהבה״ לבדיקת רמת ההתאהבות, רחפן המצייר גרפיטי, רובוט ׳כאפות׳, מכשיר להשתקת ילדים, רובוט די ג׳יי, ענן גשם פרטי, גיטרה מחשמלת ועוד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עד היום, במהלך שנות פעילותה, תרמה הפלטפורמה ליצירתן של מספר חברות סטארט-אפ ישראליות, ולפעילות עסקית של מעל 160 מיליון דולר. “גיקון מיועדת לעודד עשיה, יצירתיות, פתרון אתגרים טכנולוגים וקידום קהילת היזמות הישראלית”, אומרים היזמים, בינהם אדן שוחט, מייסד שותף ב-Aleph , אילן גרייצר, מייסד שותף של Funtactix Inc וגילי צגלה, מייסד ומנכ"ל חברת Novawind. ״חלק מהתפקיד שלנו הוא לסייע בבניית הדור הבא של היוצרים, היזמים ו'האנשים שעושים', שיבואו עם הפיתוחים והחידושים הטכנולוגיים הבאים”.

 

GeekCon הוקם בהשראת מפגשי חדשנות מפורסמים כגון Burning Man ו-FooCamp.

הפלטפורמה, המונחה על ידי המתווה "האקינג לסגנון החיים הדיגיטלי", החלה את פעילותה לפני 12 שנים. GeekCon היא פעילות ללא מטרות רווח, על בסיס עבודה התנדבותית, המוקדשת לקידום יצירתיות וחדשנות "מחוץ לקופסה" בדגש של עשייה. ההתכנסות השנתית, אחת מחמישה אירועים המתרחשים במהלך השנה, המכונה לעתים קרובות "קייטנה לגיקים", מושכת מסה קריטית של יזמים, גיקים וטכנולוגים מהמובילים בארץ. ההשתתפות ב-GeekCon היא בהזמנה בלבד.

 

 

נותנות החסות של Geekcon 2016 כוללות מספר חברות עולמיות מובילות, בהן: סמסונג, גוגל, AT&T Foundry, פייסבוק, Campus TLV ו-Wix EngineeringX. נותנות החסות שולחות משתתפים/ות אשר יטלו חלק ב-GeekCon וכן ציוד לפרוייקטים שונים.

 

האנשים שמאחורי GeekCon השנה והצוות המנהל בפועל (ובהתנדבות) הם: ענבר רז, אדן שוחט, גילי צגלה, שחר זריהן, איל הרשקו, לי עדן, בועז מאמו, צח משה, מתן שרף ועשרות מתנדבים נוספים - כולם יזמים, מייקרים ואנשי תעשיית ההייטק הישראלית.

 

להרשמה: http://signup.geekcon.org/

תגובות
אין תגובות למאמר