כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מרכז החדשנות של ישראל הושק במרכז פרס לשלום

מאת: חדשות מפיק /
26.07.2016
/ 17:30

בשבוע שעבר התקיים טקס הנחת אבן הפינה להקמת 'מרכז החדשנות של ישראל' במרכז פרס, פרוייקט אשר מבצעת AVS בשותפות עם התעשיה.

בעוד כשנה וחצי המרכז יפתח את שעריו לאלפי מבקרים מהארץ ומהעולם ובראשם; תלמידים,  ראשי מדינות ושרים, אלפי תיירים ומשלחות עסקיות מהעולם, שייחשפו, בעזרת טכנולוגיות מהמתקדמות ביותר, לסיפורה הבלתי יאומן של ישראל, מדינה שקמה ממדבר וביצות ללא משאבי טבע והפכה למדינה מובילה בזכות ההמצאות הישראליות והחדשנות הישראלית.

מרכז החדשנות של ישראל. צילום באדיבות חברת AVS

המרכז יתפרש על גבי מתחם רחב של 4 קומות, 1,500 מ"ר בתוך מבנה "מרכז פרס לשלום" ביפו. ארבע הקומות יספרו את המסע שעברה ישראל עד שהפכה לאומת חדשנות בתצוגות טכנולוגיות מהמתקדמות מסוגן וישלב מיצגים קינטים אמנותים אשר בהם יוכלו המבקרים להיחשף להמצאות הישראליות הגדולות ששינו את פני האנושות, ספריה דיגיטלית בה יוכלו המבקרים לשאול שאלות ולקבל תשובות על סיפורי החדשנות הישראלית, ועל מרכיבי ההון האנושי מהם צומחת החדשנות, והכל באמצעים דיגיטליים.

בנוסף תוקם פלטפורמה אינטראקטיבית, המאפשרת הכרות עם החברות הישראליות פורצות הדרך בתחומן. קיר זה, כמו כל המתחם יתעדכן בצורה שוטפת ויהווה מקור ידע, השראה וגאווה עבור קהל המבקרים.

מרכז החדשנות של ישראל. צילום באדיבות חברת AVS

בקומה אחרת יוקם מתחם טכנולוגיות העתיד ובו מיטב החברות הישראליות המובילות יציגו את פיתוחי העתיד; מציאות מדומה, טכנולוגיות אינטרנט, רפואה, מזון, חינוך, לייזר וחלל. מתחם העתידנות יאפשר לכל ילד, חייל או מבקר להתנסות בחשיבה מחוץ לקופסא ובמציאת פתרונות יצירתיים לאתגרי העתיד ולבעיות הקיימות בעולם.

Makers space  וחממת יזמות - המרכז יכלול גם מתחם דינאמי רחב ליזמים ומייקרים למפגשים, קורסים, האקתונים, שיציגו את החדשנות הישראלית העכשווית ויכשירו את דור העתיד של הסטארטאפיסטים הישראלים, וכן תוקם פלטפורמה דיגיטאלית להעברת התכנים במגוון שפות למתעניינים ברחבי העולם. 

AVS והתעשיה גאות להוביל וליישם פרוייקט עם חשיבות לאומית שכזו.

 

תגובות
אין תגובות למאמר