כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מהחתונה לאירוע העסקי - הטרנדים שחוצים את הקווים

מאת: חדשות מפיק /
31.07.2016
/ 21:00

 עולם האירועים הוא עולם צבעוני, מפתיע ובעיקר – טרנדי. כל עונה מחדש אנחנו רואים טרנדים חדשים, מפתיעים, מיוחדים ומרגשים. פעמים רבות הטרנדים החמים ביותר מתחילים דווקא בעולם האירועים הפרטיים, וליתר דיוק – בחתונות.

אחד הגורמים העיקריים לכך שמרבית הטרנדים מגיעים החתונות היא אתרים ואפליקציות כגון פינטרסט ואינסטגרם, לצד בלוגים רבים מהארץ ומחו"ל שמספרים לכלות (וגם קצת לחתנים..) מה הטרנדים הכי חמים, ומשם הדרך לחתונה קצרה מאוד.  כל טרנד שמתחיל להופיע בחתונות, במידה והוא מוצלח כמובן, ייתפשט כאש בשדה WI-FI  ולבסוף, מרבית הפעמים, יגיע גם לתחום האירועים העסקיים.

איזה טרנדים בולטים עברו בשנים האחרונות משוק  האירועים הפרטיים לתחום האירועים העסקיים?

עמדת שזירת פרחים

אחד הטרנדים הבולטים ביותר בשנה האחרונה, כאשר אין חתונה שמכבדת את עצמה שלא מעמידה עמדת שזירת פרחים בקבלת הפנים. כיום, אירועים עסקיים רבים מוסיפים לאירוע עמדת שזירת פרחים, בין אם לקבלת הפנים או לשלב המסיבה. שוזרות פרחים מכינות זרים, צמידים, קשתות, סיכות דש ועוד. ניתן למצוא עמדת שזירת פרחים באירועים מסוגים שונים, כגון ימי כיף וגיבוש, ערבי גאלה מעונבים, מסיבות עובדים ואירועי חוף. הצבעוניות והעובדה שמדובר בגימיק שהוא גם מתנה הפך את עמדת שזירת פרחים לפעילות מושלמת לאירועים עסקיים, ועדיין שולטת ביד רמה בגזרת הטרנדים בחתונות ישראליות.

 עמדת שזירת פרחים של איה עיצוב בפרחיםעמדת שזירת פרחים במתחם האקו. צילום: תומר פולטין

שולחן קינוחים מעוצב

אטרקציה נוספת שהגיעה אלינו בכל הכוח מהפינטרסט ומוצאת את דרכה אל עולם האירועים העסקיים – שולחן קינוחים מעוצב. עוגות, עוגיות, קאפקייקס ועוד מתוקים, עדיף ממותגים בשם ולוגו החברה. כולנו מכירים את עוגת החתונה המסורתית, עוגת ספוג (בדרך כלל פרווה) בת שלוש שכבות לפחות, מצופה בקרם ומעוטרת בפרחים או בדמויות חתן וכלה. אותה עוגה מפורסמת עוברת טרנספורמציה משמעותית בדרך אל האירועים העסקיים והופכת להיות פעמים רבות הדובדבן שבקצפת האירועים. בין אם זה שולחן חלבי או פרווה, קיימות היום לא מעט חברות קונדיטוריה שמייצרות עבור חברות עסקיות שולחנות קינוחים מרשימים ובלתי נשכחים. צורות נוספות לשולחן קינוחים מעוצב ניתן למצוא גם בצורת עמדת גלידה מיוחדת או אוטו גלידה קלאסי וייחודי.

קינוחים ממותגיםנטו עוגות מעוצבות. צילום: תומר פולטין

עמדת צילום

מי לא מכיר את צלם המגנטים המיתולוגי מהחתונות? "ההוא מהמגנטים" הוא אחד הגורמים החשובים והנדרשים ביותר בחתונות, וכבר זמן רב שגם באירועים עסקיים. אין משרד בארץ שאי אפשר למצוא בו, בכל העמדות של העובדים או על המקרר במטבח המשותף, אין ספור מגנטים של העובדים המעונבים בסיטואציות קצת יותר משוחררות. עמדת צילום המגנטים באירועים העסקיים, כמו באירועים הפרטיים, כבר הספיקה להשתכלל ולקבל טוויסטים חדשים ומפתיעים – עמדת צילום מסך ירוק, עמדת צילום בתוך וואן, צילום בסמארטפונים שנשלח אל המדפסת, תאי צילום שקופים ועוד ועוד. העיקר – שתהיה מזכרת מהאירוע!

עמדת צילום באירועים

ולסיום – טרנד אחד שעשה את המעבר ההפוך, מהאירועים העסקיים אל החתונות:

חלוקת מתנות לאורחים בסוף האירוע

אחד הדברים הכי חשובים באירוע עסקי הוא הGA, מתנה ממותגת לאורחים שתישאר איתם אחרי האירוע. חלק גדול מתפיסת הרווחה בארגונים הוא לתת לעובדים יחס אישי, מתנה להם ולבני משפחותיהם. נדיר למצוא אירוע בו אין מתנה, גם או זו מתנה קטנה וסמלית, לאורחי האירוע. החל מחלות לשבת באירועי משפחות בשישי, כובעים ממותגים, ספלים, מארזים, מתנפחים ועוד ועוד, אין לכך סוף. בתקופה האחרונה ניתן לראות כי בחתונות רבות, אחד הדברים שהחתן והכלה משקיעים בו מחשבה ותקציב הוא הכנת GA לאורחים, עדיף ממותג ברוח החתונה. עציצים קטנים, שקיות של זרעי פרחים, כוסות צ'ייסרים, כובעים ומשקפי שמש (בחתונות שישי בצהריים) ועוד, המזכרת הקטנה שתגיד לאורחים שלכם תודה שהגעתם הפכה להיות חשובה מאי פעם!

מתנות לאורחים


תגובות
אין תגובות למאמר