כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הגלובוסים ברוטשילד: המחאה הפכה לעצומת תושבים

מאת: יגאל חי, 'הארץ און-ליין' /
31.10.2007
/ 10:08

36 מתושבי שדרות רוטשילד וסביבתן בתל אביב שלחו בשבוע שעבר לראש העיר, רון חולדאי, עצומה נגד תערוכת "שער לעולם" המוצגת בשדרה זה כחודש ותסתיים בעוד שבוע. את התערוכה, שלפי הגדרת מארגניה "נושאת את מסר הגלובליזציה", יזמה הבורסה לניירות ערך והיא כוללת כ-100 גלובוסים מעוצבים.

"התערוכה האחרונה של הבורסה מהווה הצלחה שיווקית עצומה לבורסה, אך היא פוגעת בחיי התושבים לאורך זמן", כתבו התושבים לראש העיר, והוסיפו כי "אירועי התרבות כביכול המתקיימים מדי פעם בשדרות רוטשילד הופכים את חיי התושבים לסיוט". בהמשך העצומה מפרטים התושבים שורת מפגעים ומטרדים שנגרמו בשל התערוכה ודורשים מחולדאי "לשקול מחדש אם שדרה הנמצאת בלב העיר, מרחק מטרים ספורים מדירות התושבים, היא מקום הולם לקיום תערוכה המושכת מאות אלפי אנשים, ולאסור קיום אירועים היוצרים מפגעי רעש בכל שעה משעות היממה". בנוסף, דרשו התושבים מחולדאי לפתור את בעיית הלכלוך בסביבה, שכן בעקבות התערוכה "האזור כולו מלוכלך ברמה שלא תיאמן". בעיה נוספת שהם מעלים היא מחסור בשירותים ציבוריים בשדרות רוטשילד.

דובר עיריית תל אביב, הלל פרטוק, מסר בתגובה: "יוזמת התערוכה, הבורסה לניירות ערך, קיבלה מהעירייה אישור להשתמש בשדרה במגבלות ובתנאים שקוימו על ידה, תוך מימון כל העלויות הקשורות להקמת המיזם, תחזוקתו, פירוקו והניקיון בסביבתו וכן התחייבות לשאת בכל נזק כתוצאה מהמיזם". לדבריו, בשדרה מוצבים בעת התערוכה צוותים שתפקידם לדאוג לניקיון.

 

מהבורסה נמסר: "הבורסה עשתה כמיטב יכולתה למניעת רעש ולכלוך בשדרות רוטשילד. הרכבי המוסיקה לא היוו מטרד. הכל תואם עם העירייה, והבורסה מימנה את עלויות הניקיון והאבטחה בכל שעות היממה".

תגובות
אין תגובות למאמר
כתבות נוספות: