כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חברת ההפקות קבוצת מיתוס מתמזגת עם חברת מרתון ישראל

מאת: גילי יעקב /
18.05.2016
/ 13:00

 קבוצת מיתוס, בבעלותו של גדי דקל, מתמזגת עם חברת מרתון ישראל בבעלותו של עופר פדן. צעד זה הופך את שתי החברות לחברת הפקות חדשה: "מיתוס – מרתון ישראל".

לאחר שיתוף פעולה שהתקיים בין שתי החברות בחודשים האחרונים, החליטו החברות על איחוד כוחות והקמתה של חברת הפקות משותפת. במסגרת המיזוג ישמש גדי דקל כמנכ"ל החברה, ועפר פדן יוביל את נושא היזמות, והפיתוח העסקי.

מרתון ישראלקבוצת מיתוס

קבוצת מיתוס פועלת בענף האירועים למעלה מ-20 שנה, ומתעסקת בתחומי הפקה שונים – הפקת אירועים, שיווק חוויתי וקידום מכירות. בין לקוחותיה ניתן למצוא את מפעל הפיס, דובק, הרדוף ועוד. מזה שש שנים מאמצת החברה את תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים, והיא מפיקה בהתנדבות את כל אירועי התנועה. לפני כשלוש שנים הוקמה בחברה חטיבת הספורט, MITOS SPORT, אשר יזמה והפיקה פרויקטים רבים בתחום הספורט כגון "אליפות ישראל בכושר גופני", גמר גביע המדינה בכדוריד, ההשתלמות השנתית של ארגון מאמני הכדורסל ועוד.

קבוצת מיתוסקבוצת מיתוס

חברת "מרתון ישראל" פועלת בשוק הספורט הישראלי כשבע שנים, ומתמחה בהפקת אירועי מרתון ואירועי ספורט מורכבים. בין שרותי החברה – הפקה, שיווק, ייעוץ, ליווי ובניית אסטרטגיות לאירועי ספורט מקומיים ובינלאומיים. מרתון ישראל שותפה ליוזמה ולהפקה של שלל אירועי ספורט בשנים האחרונות, כגון: מרתון תל אביב, מרתון ירושלים, מרוץ הלילה בירושלים, חצי מרתון עמק המעיינות ועוד.

תמונה מתוך עמוד הפייסבוק של מרתון ישראל

דקל ופדן משתפים בסיבות שהביאו למיזוג החברות: "המיזוג בין החברות יאפשר לנו מנוף הדדי וניצול היכולות והניסיון שכל אחד מאיתנו מביא לשולחן. מעבר לעשייה עד היום, החברה המשותפת עתידה להיות גורם מרכזי בעולם הפקות הספורט תוך שהיא נעזרת בניסיון הרב שנצבר בשתי החברות והיא צפויה להוביל פרויקטים חדשניים והפקות תוכן גדולות. כבר בימים אלו ואפילו עוד בטרם האיחוד הרשמי, נמצאת החברה החדשה "מיתוס – מרתון ישראל" בעיצומו של תהליך מול מספר גורמי מפתח וארגונים מובילים בתחום הספורט, עם מספר פרויקטים שיציבו אותה בחוד חברות ההפקה בישראל".

בהצלחה!

תמונה ראשית: עופר פדן וגדי דקל

תגובות
אין תגובות למאמר