כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חמש סיבות טובות לשילוב דיילות באירוע שלכם

מאת: גילי יעקב /
28.04.2016
/ 08:30

 דיילות לאירועים – למה זה טוב? מה זה נותן לי? איך זה מקדם את המוצר אותו אני רוצה לקדם ולמכור?

את השאלה הזו שואל את עצמו לא פעם מארגן האירוע. כאשר אתם ניגשים להפיק אירוע ומחפשים את הספקים המתאימים ביותר לאירוע שלכם, דיילות אשר יסייעו בקידום ומכירת המוצר הפכו להיות חלק אינטגרלי ומשמעותי במבנה האירוע.

אז, למה זה טוב? ומה זה נותן לכם? ריכזנו עבורכם חמש סיבות טובות לשילוב דיילות באירוע שלכם.

למוצר שלכם יש גם פנים.

המוצר שאתם רוצים לקדם או למכור הוא לא רק מוצר פיזי. בין אם זה רכב, בניין, משקה אלכוהולי או מקום לאירועים, כל מוצר מורכב משילוב של תכונות. כאשר אתם לוקחים דיילות ומחברים אותם למוצר שלכם, אתם מייצרים זהות יותר מוצקה ומבוססת למוצר שלכם. הוא לא רק משהו פיזי וחומרי אלא פרצוף, עיניים, חיוך ושם. וכך, פתאום, יש למוצר שלכם אופי ואישיות.

דיילות לאירועים. תמונה באדיבות המרכז הישראלי למייצגים ודיילות

התמונה באדיבות המרכז הישראלי למייצגים ודיילות

אנשים אוהבים אנשים.

כמו שאנחנו לא אוהבים לדבר עם מענה קולי בטלפון, כך אנחנו לא אוהבים לחפש יותר מדי את מי לשאול שאלות באירועים. תחסכו מהאורחים שלכם את הצורך לחפש מודיעין, לתהות איפה עמדת הרישום הקרובה, להישאר עם שאלות פתוחות ללא מענה לגבי האירוע או המוצר. דיילות יתנו לכם שרות בגובה העיניים ואת המענה האנושי שאתם צריכים באירוע, ויעזרו ללקוחות שלכם לקבל יחס אישי, מקצועי וחם.

דיילות לאירועים. התמונה באדיבות חוויה

התמונה באדיבות חוויה דיילות

מסר טוב עובר בכמה ערוצים.

גם אם אתם מוכרים את הבניין הכי יוקרתי או את הרכב הכי נוצץ, כאשר מחפשים דרך להעביר מסר מומלץ ורצוי להעביר אותו בכמה שיותר ערוצים. תליתם שלטים, הצבתם מוצר, הפעלתם מוסיקה – עכשיו ניתן ומומלץ להשלים את המסר גם עם דייל או דיילת שיודעים לענות על שאלות ולהעביר באופן ורבלי ופיזי את המסר שלכם.

דיילות באירועים. התמונה באדיבות RTS PRO

התמונה באדיבות RTS PRO

דיילות עושות לנו קצת סדר בבלגן.

באירועים, אם נרצה או לא, יש נטייה לבלגן. אנשים יוצאים ונכנסים, באים והולכים, מחפשים ונרשמים. אם לא נעשה סדר בבלגן בעזרת כוח אדם מקצועי ושרותי, אירוע מצוין יכול להפוך לכאוס. הצבת דיילות בנקודות מועדות לפורענות, בנקודות הכוונה או רישום, היא דרך נפלאה להפוך את האירוע למופת של סדר וארגון.

דיילות לאירועים. התמונה באדיבות הסדרנית

התמונה באדיבות הסדרנית

הפיכה מאירוע סטנדרטי לאירוע תפור לפי מידות.

כולם מחפשים היום את הדרך הכי טובה להתבלט. בעולם בו יש עשרות אירועים מדי שבוע, הצורך לספק שירותים מותאמים אישית הולך וגדל, והציפייה לאירוע תפור על פי מידות גדולה מתמיד. כאשר אנו עובדים עם דיילות באירועים, אנו יכולים להפוך אותן לכל דבר שאנו רוצים. להדריך אותן מה להגיד, להלביש אותן בביגוד מתאים אשר מתכתב עם אופי האירוע והמוצר, לצבוע אותן בצבעים הנכונים ולהפוך אותן לחלק בלתי נפרד מהקונספט של האירוע.

דיילות לאירועים. התמונה באדיבות RTS PRO

חברות אשר מספקות שרותי דיילות לאירועים מחכות לאתגרים שלכם, לאירועים אשר יאפשרו להם לספק לכם דיילים ודיילות מותאמים אישית לאירוע שלכם, ללקוחות שלכם, למסרים שאתם רוצים להעביר. אל תפספסו את ההזדמנות להעשיר את האירוע שלכם בכוח אדם איכותי ומכוון מטרה.

תגובות
אין תגובות למאמר