כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירועים כשרים בתל אביב - שוברים את הסטיגמה!

מאת: גילי יעקב /
25.04.2016
/ 08:30

 נדמה כי כולנו שרויים תחת סטיגמה מאד ברורה – אוכל כשר יש בירושלים, אוכל לא כשר יש בתל אביב. הגיוני לצפות מתיירים המגיעים לישראל להיות שבויים בקונספציה הזאת, אך גרוע מכך לגלות כי גם תושבי המקום מאמינים לסטיגמה. לא אחת ניתן לשמוע ירושלמי שמצהיר כי "אין מסעדה ירושלמית טובה הפתוחה בשבת" ותל אביבי שמצהיר "נו, בשביל אוכל כשר חייבים לצאת מהעיר".

נפתחים לאפשרויות

המצב מחריף כאשר מדובר בעולם האירועים, ומשפחות שלמות או בתי עסק המעוניינים לערוך אירוע המצריך אוכל כשר, בכלל לא טורחים לחפש בקרבת מקום אלא מנווטים את החיפוש אוטומטית אל מחוץ לתל אביב. דבר זה מתעצם במיוחד כאשר יש צורך באירוע קטן שלא עולה על 100 איש, וכל אולמות האירועים הכשרים בעיר מיועדים ל-400 או 500 אורחים.  אז נכון, האפשרויות הכשרות לאירוע עסקי קטן בתל אביב אינן רבות, אך הן בהחלט קיימות, והן אפילו הרבה יותר טובות ממה שחשבתם. הגיע הזמן לחשוב מחוץ לקופסא ולשבור את הסטיגמה כי בתל אביב לא קיימות מסעדות כשרות המתאימות לאירועים!

מסעדת טורו. צילום: לאון שושן

צילום: לאון שושן

הצורך באירוע כשר

כאשר עורכים אירוע עסקי, בין אם מדובר באירוע קטן כמו הרמת כוסית לצוות המשרד או ישיבת הנהלה חשובה, ובין אם מדובר באירוע גדול יותר כמו כנס עסקי, מפגשי לקוחות או אירוע גיבוש לכל הצוות, עליכם לבחור בקפידה את המקום, ולקחת בחשבון מספר רב של משתנים כמו המיקום, הנגישות וחלל האולם. כל אלו נכונים גם לאירועים פרטיים, אך האוכל נותר כפרמטר המבדיל. ברגע שאין מדובר באירוע של אנשים קרובים, אירוע בו אינכם מכירים לעומק את כל הנוכחים והעדפותיהם, שיקול הכשרות הופך להיות השיקול המרכזי ואתם נדרשים להבטיח שלא יקרה מצב בו אורח מגיע לאירוע מבלי לאכול או לשתות בעקבות האמונות שלו.

מרבית אירועי החברות והאירועים העסקיים הינם אירועים המצריכים מקום כשר, או לפחות קייטרינג כשר. כאשר אנו צריכים להפיק אירוע עסקי קטן, הפתרון הקל והנוח ביותר הוא למצוא מסעדה כשרה, אשר מסוגלת להכיל את כמות האנשים המבוקשת ומספקת אוכל איכותי, טעים וכמובן כשר.

מסעדת טורומסעדת טורו

איכות, קרבה וכשרות תחת קורת גג אחת

אחת מהאפשרויות המיוחדות לעריכת אירוע עסקי כשר בתל אביב היא מסעדת טורו.  'טורו', אשר ייבאה את עצמה מעיר הבירה היישר אל תל אביב, מציעה חללי אירועים ל-12, 80 או 120 איש ומגישה אוכל כשר ואיכותי שלא מתפשר על הטעם. השף של מסעדת 'טורו' שם לו למטרה להוכיח כי יש אוכל כשר ומעולה בתל אביב, והוא משתמש בחומרי גלם טריים בשילוב טעמים בינלאומי כדי ליצור מנות בלתי נשכחות. בבחירה במסעדת 'טורו' לאירוע העסקי הבא שלכם תוכלו להבטיח הן איכות, הן כשרות והן קרבה לכל בזכות המיקום במרכז תל אביב. 

מסעדת טורו. צילום: לאון שושן

צילום תמונת השער: לאון שושן

תגובות
אין תגובות למאמר