כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

לצאת לאירוע בלי לצאת מהבית? מתאים לנו!

מאת: גילי יעקב /
30.03.2016
/ 21:00

 יד2 ומרכז הבנייה הישראלי יקיימו לראשונה בישראל יריד דירות וירטואלי, במסגרתו יהיה ניתן לרכוש דירה מבלי לזוז מהספה.

יריד הדירות הוירטואלי יתקיים ביום ב' 4/4/16 החל מהשעה 10:00 ועד השעה 20:00 והכניסה אליו תהיה בחינם למתעניינים. מבקרי היריד יוכלו לסייר באמצעות דמות וירטואלית בין הביתנים השונים של חברות הבנייה שיתחלקו לשלושה אזורים גיאוגרפיים – אזור צפון, אזור מרכז-שרון ואזור דרום-ירושלים-שפלה. כמו כן הם יוכלו לפגוש את נציגי החברות, לעיין בפרטי הפרויקטים ולקיים צ'אט אונליין עם הנציגים, כל זאת ועוד בלי לצאת מהבית. מדובר באירוע ראשון מסוגו בתחום הנדל"ן. בעבר קיים אתר יד2 מספר יריד תעסוקה וירטואלים אשר רשמו הצלחה כבירה. בהתאם הצדדים מאמינים כי גם יריד הדירות הוירטואלי יוכיח את הצלחתו.

יריד הדירות הוירטואלי של יד2 ומרכז הבניה הישראלי

בין החברות שישתתפו ביריד: שיכון ובינוי נדל"ן, אלעד ישראל מגורים, אלקטרה נדל"ן, קבוצת אלדר, אביסרור, קבוצת משולם לוינשטין, צמח המרמן, אשדר, אפי קפיטל, רוטשטיין, שתית ועוד..

לצד חברות הנדל"ן ישתתפו ביריד מומחי ייעוץ משכנתאות מבנק מזרחי טפחות שנותן חסות לאירוע.

גם האירוע הזה נמצא בלוח האירועים של אתר מפיק - בואו לראות!

גל עופרים סמנכ"ל השיווק באתר יד2 מציינת כי "יריד הדירות הווירטואלי הוא מהלך חדשני וראשון מסוגו בארץ. מטרתו לענות לדרישות השוק ולהתנהגות הגולשים. בנוסף יריד הוירטואלי יקל על המתעניינים ברכישת דירות. כך הם יכולים לחפש את ביתם בנוחות, בקלות ובמקום אחד מבלי להטריח עצמם להגיע אל משרדי המכירות ברחבי הארץ".

עופרים הוסיפה כי "השימוש בצ'אט עם נציגי החברה מאפשר לרוכשים לקבל את כל המידע המקדים על הפרויקט ובכך לעשות סינון ראשוני אם בכלל אותו פרויקט רלוונטי לצרכיהם. כמובן שגם עבור חברות הבנייה מדובר בחדשנות חשובה, בשונה מירידים רגילים, ביריד הווירטואלי אין עלויות הקמת ביתנים, אין צורך בנוכחות פיסית וחשוב מאוד, כל המסמכים דיגיטליים, בהתאם לעולם בו אנו חיים כיום".

עולם ההפקות ממריא לגבהים חדשים!

 

טל ספיבק, סמנכ"ל, מרכז הבנייה הישראלי: "זמן רב אנו חושבים על פעילויות מעניינות וחדשניות לתחום האירועים. היריד הוירטואלי לדעתנו הוא אחד הניצנים בחדשנות השיווקית בתחום הנדל"ן. עצם האפשרות שניתן לחפש דירה ולשוחח עם נציג ברשת היא שינוי מעניין בתהליך שיווק דירות. אנו צופים כי ביום היריד יבקרו בו למעלה מ- 5,000 מבקרים כשבעתיד מטרתנו להפוך את האירוע למנהג, ממש כמו קיום יריד דירות לא וירטואלי".

פרטים נוספים על היריד באתר yarid.yad2.co.il

האם זה בית החלומות שלכם? אולי תמצאו אותו ביריד!

יריד הדירות הוירטואלי של יד2 ומרכז הבניה הישראלי

תגובות
אין תגובות למאמר