כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ועידת TEDx שהפיק והנחה גלעד עדין זוכה לשבחים בכל העולם

מאת: גילי יעקב /
12.04.2016
/ 10:00

איך הצליחה הוועידה היוקרתית TEDx אונ' ת"א לקצור שבחים מאוהדי הפורמט בכל העולם? "אני שמח שהצדקנו את הרישיון של ארגון TED והוכחנו את האיכות הישראלית בשילוב של תוכן, טכנולוגיה והפקה", אומר גלעד עדין, הבעלים של אחת מחברות ההפקה המובילות בארץ. הנה סודות ההצלחה!

הצלחה חסרת תקדים לוועידת TEDx אונ' תל אביב שנערכה בחודש שעבר, והופקה על ידי חברת התקשורת וההפקות של מנכ"ל חדשות 10 לשעבר, גלעד עדין. החברה מתמחה בהפקות מבוססות תוכן, בשידורים חיים ובהפקות סרטי תדמית וסרטים לאירועים. גלעד, שהיה גם מגיש בשלושת ערוצי הטלוויזיה, הנחה את הוועידה היוקרתית שהועברה בשידור חי באינטרנט לכל העולם.  

מה המרכיב החשוב ביותר שהביא להצלחה הגדולה?

"כשניגשים להפיק וועידה רשמית ברישיון של  ארגון TED חושבים קודם כל תוכן", מספר גלעד עדין על התהליך המורכב של ההפקה היוקרתית. "הצוות של עובדי החברה מתמחה בהפקות תוכן, ולכן עוד לפני ה show הגדול שכולם התלהבו ממנו, השקענו הרבה זמן ומחשבה בבחירת הדוברים ובתהליך ההכנה להופעת חייהם. בזמן שהנחתי את הוועידה, כשראיתי יותר מ 1,200 משתתפים עומדים שוב ושוב ומוחאים כפיים – מאוד התרגשתי. הרגשתי שהצלחנו לפצח את הפורמט ולהעביר חוויה שאף אחד לא ישכח!"

רועי ג'ינג'י סדן, צילום רמי זרנגר 

עריכת התוכן אכן הצליחה מעבר לכל הציפיות. מיד לאחר ההופעה ב  TEDx כיכב רוכב האופניים ג'ינג'י סדן באולפן שישי של ערוץ 2, ודוברת אחרת שריגשה את הקהל, סיון יערי שמביאה טכנולוגיות ישראליות להצלת הרעבים באפריקה, כיכבה בחדשות סוף השבוע. "נהיה באזז מטורף סביב הכנס. בהתחלה נדהמתי שכל הכרטיסים נחטפו עוד לפני שממש התחלנו את הפרסום, אבל אז גם באו הציפיות הגבוהות." כל מי שהצליח להשיג כרטיס החמיא להפקה שהייתה בסטנדרטים בין לאומיים, והתמלא גאווה שאפשר לייצר כנס ברמה כזו כאן בישראל. הצילומים הגיעו גם למפיקים של וועידות TED היוקרתיות בארה"ב והם הרעיפו מחמאות רבות.

חלק מצוות ההפקה בראשות גלעד עדין, צילום רמי זרנגר

ועכשיו כולם כבר שואלים: מתי הוועידה הבאה שתפיק?

"הלוואי וכבר היה לי תאריך לגלות, כי הפניות של כל מי שנכח, ושל אלפים שלא הספיקו לקנות כרטיסים, מציפות אותנו. האמת היא שבוועידה האחרונה לקחתי הימור כלכלי גדול, וכשפנה אלי בעל הרישיון ידין סופר עם ההצעה – אמרתי מיד כן בהתלהבות. אלא שהארגון העולמי נותן רישיון ולא נותן שום מימון. אבל עכשיו אנחנו עובדים מסודר יותר. התחלנו לגייס חסויות מחברות שרוצות להיות שותפות ומתחברות למותג היוקרתי, ורק אחר כך נכריז על הוועידה הבאה."

חברות שמעוניינות להיות שותפות של ועידת TEDx הבאה בתל אביב, מוזמנות לשלוח פרטי התקשרות: Gilad@GiladAdin.com

מפיק ומנחה הוועידה גלעד עדין, צילום רמי זרנגר

 

תגובות
אין תגובות למאמר