כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מחפשים אירוע סוף שנה פורץ דרך? אולי התשובות נמצאות כאן...

מאת: גילי יעקב /
23.06.2016
/ 15:02

כולנו רוצים להפיק את "הדבר הבא", "האירוע שכולם יידברו עליו".

מחד מרגש, עוצמתי, קסום, פורץ גבולות, מאידך, חבילה חווייתית שכוללת הכול.  

אז איך באמת עושים זאת? 

אחד מהפתרונות הוא לבחור מקום אשר ירכז עבורנו במתחם אחד את כל הפתרונות שאנו צריכים – פעילות, אזור התכנסות, חלק מפנק, אוכל ומופע במקום אחד.

מתחם דוריה

בתקופה האחרונה ניתן לראות יותר ויותר מתחמי אירועים שמבקשים לספק לאורחי האירוע חוויה שונה, רגועה, בה הם מקבלים את כל מבוקשם ביום אחד בלי להתרוצץ ולעבור ממקום למקום.

מה היתרונות בקיום אירוע מסוג זה? ריכזנו עבורכם מספר נקודות חשובות שיעזרו לכם לקבל החלטה ולהפיק את האירוע או יום הגיבוש שהכי מתאים לעובדי החברה שלכם.

·     כמו בארון הבגדים שלכם, ניתן לשלב כמה פריטים שונים, מסוגים שונים, לתלבושת אחת מוצלחת! חולצה כחולה, מכנס ירוק, נעליים צהובות... ואתם נראים פגז! זו התפיסה גם במתחמי אירועים. השטח הגדול ומגוון האפשרויות העומדות עבורכם מאפשרות לכם להפיק אירוע המשלב גוונים שונים של פעילות, וכך להצליח לייצר יום עשיר בתוכן מבלי להתרוצץ ממקום למקום. כך, הסיכוי שכל העובדים יהיו מרוצים עולה פלאים.  

 

·      זמן הוא המשאב החשוב ביותר. זה נכון לכל היבט בחיים, ובטח שבאירועים וימי גיבוש. הזמן העומד לרשותנו תמיד מוגבל, והאתגר הגדול הוא לנצל אותו בצורה הנכונה ביותר. כאשר כל הפעילויות מרוכזות במקום אחד, ניתן לעבור במהרה מארוחת הבוקר לפעילות, מהפעילות למתחם הזולה, ארוחת הצהריים מחכה לנו ממש כאן מעבר לכביש והאירוע ערב לא מצריך אפילו הנעה של הרכב.  

 

·     האורחים יישארו לאורך כל האירוע. בימי גיבוש ואירועים מתגלגלים, בהם אנחנו עוברים ממקום למקום, יש נטייה ל"נשירה" של האורחים במהלך היום. כאשר אין תזוזות בין מקומות בעזרת רכבים או אוטובוסים, מרבית האורחים יישארו מתחילת היום ועד סופו, כי הלגיטימציה לעזוב באמצע יורדת. בנוסף, הם יכולים לראות מה מצפה להם בהמשך היום, ואם בחרתם בתבונה את המקום ואת הפעילויות, הם פשוט לא ירצו ללכת!

 

 

 מתחם דוריה, הוא מתחם המאפשר לייצר חווית "360" אמיתית, מקום עצום ומרשים, חויה קולנארית מיוחדת ואיכותית ואמפי רחב ידיים כדי להשלים את החוויה.

אז בואו נשרטט יחד את האירוע שלנו: מתחילים את הבוקר בבופה בוקר קליל, נכנסים לכנס המסכם לנו את השנה, ממשיכים עם הפסקת צהריים קולנארית, עוברים לאחה"צ מפנקים בספא שלנו ומסיימים באנרגיות וחגיגה גדולה עם אמן באמפי.

 

צרו קשר  - 073-7840770 

 

 אקויהאקויה

 

תגובות
אין תגובות למאמר