כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל אילת לתאטרון רחוב הולך לכבוש את הטיילת!

מאת: גילי יעקב /
16.02.2016
/ 10:00

פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב יתקיים בסוף השבוע הראשון של מרץ, 4-5.3, בין השעות 11:00 ל15:00, בטיילת התיירות אילת – מרחבת בית הגשר ועד מלון הרודס. כל המופעים בפסטיבל הינם ללא תשלום! בין המופעים והמיצגים ניתן למצוא אמני קרקס, פסלים חיים, ליצנים, הרכבים מוסיקליים, שחקני פנטזיה גדולים מהחיים, סדנאות תיפוף, הצגות, סדנת בועות ועוד.

תאגיד התיירות העירוני של אילת מקיים זו השנה הרביעית את 'פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב' ובמשך יומיים יביא אל הרחוב את המראות הכי מרהיבים מהקרקסים הגדולים: מופע טרפז באוויר, אקרובטים נושפי אש מרחפים מעל ראשי הצופים, לוליינים הולכים על  ורוכבים על אופניים, פסלים חיים שיעמידו פנים ודמויות שאפשר למצוא רק בסרטים, יפעילו את ההולכים בטיילת בשירה, ריקודים ובמשחק עם אביזרים.

פסטיבל אילת לתאטרון רחוב. צילום: עידו גרוסמן

פסטיבל אילת לתאטרון רחוב. צילום: שחר רחליס

את הפסטיבל מוביל הטרפז המעופף, עליו יופיעו קבוצת אקרובטים מקצועיים שקופצים, מרחפים ובעיקר מדהימים את קהל הצופים. ממש לידו אפשר לראות את 'אטמוספירה' – מופע ליצנות ואקרובטיקה אווירי על טרייפוד, עם בועות סבון, להטוטי אש וליצנות שאי אפשר להתעלם ממנה. מעל כולם יסתובבו דמויות מעולמות הפנטזיה על קביים גבוהים ויצבעו את הטיילת בנוכחותם הקסומה.

 בין האורחים בפסטיבל יסתובבו דמויות צבעוניות ומרתקות:

שושי בושי – האיש והשפם, להטוטן עוצר נשימה במופע קרקסי משעשע.

ג'וסי לוסי – אמנית קרקס שאפתנית וג'רמי העוזר השרמנטי שלה הנחושים להציג את המופע הגדול בתבל עד שהאהבה מתעוררת ומסבכת את העניינים.

הספורטאים – אלופי הארץ בספורט עממי באים לטיילת כדי להתאמן ובדרך הם גוררים איתם את הקהל לתרגילי ספורט וקרקס.

הקהל כולו יוכל להצטרף לסדנת בועות, למופע לקטנטנים או לג'אנקביט - סדנת תיפוף על כלים לא קונבנציונליים: חביות, מחבתות, סירים, פחי צבע, צינורות ועוד.

פסטיבל אילת לתאטרון רחוב. צילום: ראש חוצות

התאגיד העירוני לתיירות באילת הוקם למען העצמת החוויה של התייר באילת. התאגיד פועל רבות בקידום ופיתוח פרויקטים תיירותיים העוסקים בתרבות, מוזיקה וספורט שמטרתם למצב את אילת כעיר תרבות, קריית ספורט בינלאומית וכבירת התיירות של ישראל. במסגרת אירועים אלה ניתן למנות את פסטיבלי הג'אז, פסטיבל קלאסי בים האדום, פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית, פסטיבל הבירה, פסטיבל אמנות חיה, ביאנלה לאמנות, תחרויות ספורט בינלאומיות כגון הטריאתלון והמרתון המדברי, תחרויות שחיה, גלישה, שייט, צלילה ועוד. 

את הפסטיבל מפיקה חברת ראש חוצות – בית תוכן, אומנים ושיווק חוויתי.

תגובות
אין תגובות למאמר