כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירועי השבוע

מאת: חדשות מפיק /
14.02.2016
/ 16:00

איזה אירועים מצפים לנו השבוע ברחבי הארץ?

ריכזנו עבורכם שלל אירועים מעניינים ומגוונים לקהל המקצועי ולקהל הרחב אשר מתרחשים השבוע. 

 

כל השבוע - פסטיבל דרום אדום

השבוע זו ההזדמנות האחרונה שלכם להגיע לאירועי דרום אדום, אשר יינעל בסוף השבוע הקרוב.

 בין האירועים שיתקיימו השבוע:

יהודית רביץ - המיטב

שישי  19.2  22:00  באולם דורות –קיבוץ דורות    077-9802278
יהודית  רביץ עם רפרטואר עשיר, אנרגטי ,שובה לב.מלאת עוצמה עם כל השירים האהובים והמרגשים: "באה מאהבה", "געגוע" "עכשיו הכול בסדר" ,"מילה טובה", "שבתות וחגים" ועוד..

יום אימוץ מיוחד לכלבי הדרום- באתר הראשונים, סמוך לקיבוץ רוחמה.

שבת 20.2 בין השעות 10:30-16:00, טלפון לבירורים: לירון 052-8901054 
בלב ליבה של פריחת הכלניות והנוף המרהיב של הנגב הצפוני יתקיים יום אימוץ מיוחד , אליו יגיעו כלבים מעמותות והסגרים שונים באזור הדרום (ערד, דימונה, באר שבע ושדרות)- מגזעים וגדלים שונים, גורים ובוגרים. כולם מתוקים ומחכים לבית חם ואוהב.

15.2 – פסטיבל שאון חורף – סיבוב 2

ירושלים החורפית מתעוררת לחיים עם סדרת אירועי "שאון חורף" האלטרנטיבית, אשר יוזמת מדי שנה רשות הצעירים בעיריית ירושלים. האירועים יתקיימו מדי יום שני במהלך פברואר, ובמסגרתם ישתלטו על הרחובות למעלה מ500 אומנים, יוצרים ומוסיקאים על ארבעה מוקדים שונים ברחבי העיר: מתחם רחוב שושן, מתחם רחוב הלל, מתחם נחלת שבעה ורחוב עזה.

15.2 – וועידת TEDx  ואוניברסיטת תל אביב

בפעם הראשונה על במה אחת: בני גנץ, חיים טופול, שי פירון, ציפי שטראוס, מריומה בן יוסף ועוד מרצים מפתיעים, עם תזמורת גדולה והמון הפתעות בוועידת TEDx אוניברסיטת תל אביב.
בין ההרצאות יופיעו תזמורת גדולה, מופעי ריקוד, והפתעות רבות, באחר צהריים שכולו גירוי אינטלקטואלי, אשר יועבר באינטרנט לכל העולם.
 

8-18.2 – פסטיבל הקולנוע האוסטרלי

שגרירות אוסטרליה בישראל שמחה להציג את פסטיבל הקולנוע האוסטרלי ה-12. בפסטיבל יוקרנו שישה סרטים עלילתיים וסרט תיעודי אחד, המציגים את המיטב של תעשיית הקולנוע באוסטרליה.
הפסטיבל ייפתח השנה עם הסרט החדש, "המלבישה", שעלילתו מתרחשת במרחבים המדבריים של אוסטרליה, בכיכובה של קייט ווינסלט וכמה מכוכבי הקולנוע האוסטרלי.

16-20.2 שבוע העיצוב הישראלי

מרכז הבנייה הישראלי מקיים מזה 11 שנה מגוון תערוכות וירידי עיצוב, נדל"ן ובנייה, יפיק לראשונה בישראל את שבוע העיצוב הישראלי 2016, שיתקיים בין 16-20/2/16.
אירוע העיצוב הגדול בישראל, שמרכזו בגני התערוכה, יצרף את תל-אביב למסורת של בירות עיצוב עולמיות בניהן לונדון, פריז, ניו יורק ומילאנו, המקיימות שבוע חגיגות עיצוב שנתי לשוחרי התחום.

19-20.2 - Geekcon Pets 2016 

ההאקתון הראשון בישראל המוקדש לבניית פתרונות טכנולוגיים יצירתיים עבור חיות המחמד (ובעליהן).  מפגש האקתון, בן 36 שעות, ראשון מסוגו בישראל, במהלכו יידרשו המשתתפים לבנות בתנאי ״שטח״ פתרונות וטכנולוגיות יצירתיים עבור בעלי חיים, עם דגש על חיות מחמד ובעליהן. 

 

 

ניתן למצוא את כל אירועי השבוע והחודש בלוח האירועים שלנו.

תהנו!

 

תגובות
אין תגובות למאמר