כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ועידת מפיק 2016 יוצאת לדרך!

מאת: גילי יעקב /
02.02.2016
/ 11:00

 11.4.2016

ביתן 2, גני התערוכה, תל אביב

וועידת מפיק - הוועידה הגדולה ביותר בישראל לאירועים עסקיים, הפקות ושיווק חוויתי, הכוללת מליאת תוכן העוסקת בהווה והעתיד בענף, ומשלבת תערוכה מושקעת ורחבת היקף, עם למעלה מ-100 ביתני מציגים ייחודיים.

וועידת מפיק 2015וועידת מפיק 2015, המופע "פאות קדושות"

מי מגיע לוועידה?

כ-2,500 מנהלים ומנהלות מתחומי משאבי אנוש, רווחה, שיווק ורכש, לצד מפיקים וחברות הפקה, מנהלי אגפי תרבות של עיריות. וכן למעלה מ-1,000 נותני שרות כגון: מקומות לאירועים, חברות קייטרינג, השכרת ציוד, תוכן לאירועים ועוד.

הקונספט שנבחר השנה: MAKE IT GLOBAL

ועידת מפיק 2016

אנו חיים בעולם אולטרה טכנולוגי, מיידי, מהיר, נגיש וחדשני מתמיד, שפורץ גבולות בכל תחומי החיים שלנו. המושג "רחוק" כבר מזמן הפך לקרוב יותר. ההשפעות והטרנדים הבינלאומיים בתעשיית האירועים העסקיים, כמו גם הפרטיים, נוחתים אצלנו במהירות, ובכך מאפשרים לסקטור זה להישאר מעודכן ומוביל מתמיד, להיות יעיל וכלכלי הרבה יותר מבעבר. כשמותגים קטנים ומקומיים הופכים בין לילה לגדולים ובינלאומיים, וכשחברות ישראליות כובשות את חו"ל גם בתחום הפקת האירועים, אתה מבין שגם אתה יכול לעשות את זה בחו"ל ובגדול, לעשות את זה גלובלי!

השנה, המקום הנבחר לעריכת ועידת מפיק הוא ביתן 2 החדש במרכז הירידים. הבחירה במקום זה לא היתה מקרית, והיא מתכתבת עם הרצון של עולם האירועים להתחדש ולחשוב חדשני וגדול. ביתן 2 החדש הוא אחד המיזמים המרשימים והמורכבים שיש, אשר בהקמתו הושקעו כ- 370 מיליון שקלים.
ביתן 2 הינו חלל חכם וורסטילי,המאפשר לכל חלום, פשוטו כמשמעו, להתגשם. ומכיוון שהחלום שלנו בוועידת מפיק הוא להגיש לכם את החידושים הגדולים והמעניינים ביותר בתחום, ביתן 2 הרגיש לנו כאילו הוא נבנה במיוחד עבורנו...

שטחו של הביתן כ- 50,000 מ"ר וגובהו כ- 20 מטר ללא עמודים. החלל המרכזי ניתן לחלוקה באמצעות מחיצות אקוסטיות שיוצרו במיוחד עבור פרויקט זה, המאפשרות קיום מספר אירועים במקביל בהרמוניה מושלמת ובאיכות סאונד יוצאת דופן.

כך, תוכל הוועידה לקיים מספר התרחשויות במקביל ולהציע מגוון רחב ועשיר של פעילויות ומוקדי עניין במסגרת הועידה השנתית.

מה יהיה לנו השנה?

תערוכת ספקים

התערוכה הגדולה והמקצועית ביותר של תחום האירועים בארץ. התערוכה מכילה ביתנים ומייצגים של מעל 200 ספקים מתחום האירועים, אשר מציגים את הפיתוחים החדשים והמעניינים ביותר לעולם האירועים העסקיים. מי שלא שם, לא קיים!

מתוך וועידת מפיק 2015 - תערוכת ספקיםמתוך וועידת מפיק 2015 - תערוכת ספקים

מליאה מרכזית

בבימת המליאה המרכזית מתכנסים השנה כ2,500 מנהלים ומנהלות מתחומי משאבי אנוש, רווחה, שיווק ורכש, לצד מפיקים וחברות הפקה, מנהלי אגפי תרבות של עיריות ועוד. המליאה המרכזית תעסוק בנושאים הנוגעים לקונספט השנתי של הוועידה, והיא מארחת דוברים מרתקים מהעולם ומהארץ. בנוסף, תארח המליאה אומנים, זמרים ושחקנים למייצגים ומופעים ברוח הקונספט. לו"ז המליאה המלא יתפרסם בקרוב.

מתוך ועידת מפיק 2015 - מליאה מרכזיתמתוך ועידת מפיק 2015 - מליאה מרכזית

מתחם עסקים קטנים ובינוניים -

במתחם יבקרו מעל 1000 עסקים קטנים בינוניים מענף האירועים העסקיים, כגון: מקומות לאירועים, מנחים לאירועים, שרותי קייטרינג והסעדה, תוכן לאירועים, מנחים ושחקנים, חברות הפקה, דיילות, ייצוג אומנים, צלמים, טכנולוגיות מתחום האירועים, בטיחות, השכרת ציוד ועוד.

המתחם נועד לתת כלי לימוד והעשרה לעסקים בתחום, בעולמות בין היתר של: ביטוח, מימון ואשראי, ליסינג לעסקים, כלי שיווק דיגיטליים, ועוד.

בנוסף, המתחם ישמש זירה ייחודית בה עסקים עושים עסקים עם עסקים – מפגשי נטוורקינג (מונחים ומפגשים חופשיים) המיועדים למקסם את הפוטנציאל של המתחם ע"י שיתופי פעולה והמשך עבודה משותפת של עסקים קטנים ובינוניים מתחום האירועים.

תחרות "סטארט אפ השנה בענף האירועים" –

זוהי השנה השנייה בה אנחנו בוחרים את "סטארט אפ" השנה בתחום האירועים, בשנה שעברה ניגשו לתחרות מעל 30 סטארט אפים, 10 הגיעו לקו הגמר ובגמר, נבחרו 3 הזוכים בתחרות. חבר השופטים מורכב מעורכי דין ורואי חשבון המלווים חברות סטארט אפ אשר עברו מספר סבבי גיוסים, עיתונאים מתחום הטכנולוגיה, בכירים מתחום ההיי-טק וחברות יח"צ.

מתוך ועידת מפיק 2015 - תחרות הסטארטפים

 

מכירת הכרטיסים לועידת מפיק נפתחה. ניתן לרכוש כרטיסים כאן

מעוניינים להציג בתערוכת הספקים? לקחת חסות בוועידה? צרו איתנו קשר

שותפי הוועידה

 

תגובות
אין תגובות למאמר