כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מי הצליח להכניס ראש ממשלה אחד ו3,000 רקדנים חובבים לחדר אחד?

מאת: חדשות מפיק /
14.01.2016
/ 13:30

האירוע השנתי של פרוייקט "תגלית" התקיים ביום שלישי האחרון, 12.01.16, בבנייני האומה בירושלים. בנייני האומה, אשר מארחים בכל שנה את האירוע, זכו לארח באולם אוסישקין אירוע מרשים ומרגש במעמד ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר הסוכנות היהודית נתן שרנסקי. לצידם התארחו באירוע בכירי קהילות יהודיות מרחבי העולם ומהארץ, תורמים ובעלי תפקידים מהסוכנות היהודית וממשרדי הממשלה.

אולם, המשתתפים אשר זכו ליחס החם ביותר ודאגו להחדיר פטריוטיות ומצב רוח טוב לאירוע אשר התרחש בצל האיומים הביטחוניים, הם כ- 3,000 צעירים יהודים מרחבי התפוצות, אשר הגיעו לארץ במסגרת הפרויקט ודאגו להראות באופן מופגן את אהבתם הכנה לארץ ישראל. לצד נאומים וברכות, זכו הצעירים למסיבת ריקודים ענקית באולם התצוגות המתחדש של בנייני האומה.

במסגרת נאומו, פנה ראש הממשלה נתניהו לצעירים הנרגשים ואמר להם – "מדובר באמת בתגלית. זהו מסע הן אישי והן קולקטיבי לכולכם. אני רוצה שתוקירו את מה שחוויתם פה. תשמרו על תחושת האחדות משום שמוטלת עליכם האחריות הן לעתיד של המדינה היהודית והן של העם היהודי. אתם צעירים ותמשכו להיות צעירים זמן מה. ככל שתתבגרו, תזכרו שמוטלת עליכם האחריות להבטיח את עתידו של העם היהודי."

אחד הצעירים אמר: "אנחנו מאושרים להיות כאן בישראל ולתמוך בכם, השהות שלנו כאן הייתה מדהימה ולרגע לא חששנו או הרגשנו בפחד, אני בטוח שאחזור לכאן בעתיד".

 

תכנית תגלית מאפשרת למשתתפיה, צעירים יהודים מרחבי העולם בגילאים 18 עד 26, סיור חוויתי בן עשרה ימים באתרים מרכזיים במדינת ישראל תוך מפגש עם ישראלים בני גילם. התכנית הוכיחה כי ההשפעה שלה על הצעירים משמעותית, ורבים מבין המשתתפים שבים לביקור נוסף בישראל.  

הפקה: פרומרקט

צילום: יח"צ בנייני האומה

תגובות
אין תגובות למאמר