כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מכוונים גבוה? כנס כלי טייס עסקיים ופרטיים ייערך החודש בתל אביב

מאת: חדשות מפיק /
11.01.2016
/ 10:23

 "בית על הים" בתל אביב יארח ב17 בינואר את כנס

Jetsetter Business Aviation 2016 

הכנס ישמש כנקודת מפגש עם בכירי התעשייה העולמית אשר יגיעו לכבודו לארץ וידונו בעתיד שוק התעופה העסקית ובחידושי התחום.

לדברי מארגן הכנס, ״ה'ביז–ג'ט׳, המטוס האזרחי בבעלות לא-מסחרית, הוא כלי עבודה לגיטימי ולא סמל ראוותנות״. באירוע ייקחו חלק כל המעורבים בישראל בתחום התעופה העסקית הפרטית. האירוע מיועד לבעלי מטוסים פרטיים ולאנשי מקצוע המעורבים בתפעול ומימון מטוסי סילון עסקיים.

 

 הכנס יארח משתתפים משוק התעופה העולמי . בין הדוברים יהיו נציגי החברות הגדולות בעולם בייצור מטוסים פרטיים, דוגמת גאלפסטרים, בומבארדייה, וטקסטרון, כמו גם חברות הנותנות שירותים גלובליים דוגמת חברת Jetcraft. .

הכנס יארח את דיק רוטאן (Dick Rutan), הטייס שנכנס להיסטוריה כאדם הראשון שהקיף את כדור הארץ ללא עצירה, או תדלוק בדרך. רוטאן ישמש כאורח הכבוד של הכנס.

 את הכנס יזם מנכ"ל חברת Jetsetter גל פלג, טייס קרב לשעבר וטייס מטוסי סילון אזרחיים. לדבריו, בשנים האחרונות פורחת תעשיית מטוסי המנהלים והפופולריות שלהם גדלה בכל העולם וגם בישראל. לדברי פלג, בנתב"ג חונים דרך קבע בין 20-25 מטוסי מנהלים בבעלות ישראלית. ״ה-׳ביז–ג'ט׳, המטוס האזרחי בבעלות לא-מסחרית, הוא כיום כלי עסקי לכל דבר. כאשר מחשבים את הזמן היקר שחוסך מטוס מנהלים והעובדה שניתן להגיע איתו ליעדים שאינם נגישים על ידי החברות המסחריות, ניתן להבין מדוע מדובר כיום בכלי עבודה לגיטימי ולא בסמל ראוותנות.

חברת Jetsetter עוסקת בניהול, מכירה וקניה של כלי טייס עסקיים וארגוניים. החברה מספקת מגוון שירותים לבעלים ולמפעילים של מטוסי סילון פרטיים, טורבופרופ ומסוקים.

הכנס הוא למוזמנים בלבד. למידע והרשמה: www.jetsetter.aero/event

תגובות
אין תגובות למאמר