כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תערוכת אקספו העולמית באיטליה, הישראלים כובשים את אירופה - סיקור

מאת: חדשות מפיק /
15.11.2015
/ 17:38

 תערוכת אקספו העולמית באיטליה – הישראלים כובשים את אירופה

בחודש מאי 2015 נפתחה, כמדי שנה, תערוכת האקספו העולמית באיטליה אשר השתרעה על שטח עצום של כ-2000 דונם וכותרתה הייתה "להאכיל את כדור הארץ, אנרגיה לחיים". התערוכה אמנם הייתה נתונה ללא מעט ביקורת עולמית, בעיקר על התקציב הבזבזני שהציגו האיטלקים בבניית התערוכה, אבל הקהל הצביע ברגלים, ולא פחות מ-21 מיליון מבקרים הגיעו אל התערוכה במהלך החצי שנה האחרונה, עד לסגירתה לפני מספר ימים.


הביתן הישראלי מוביל

בתערוכה ביקרו כ-300 משלחות בינלאומיות במהלך 186 הימים בהן הייתה פתוחה, והציגו בה 145 מדינות מרחבי העולם, כולל ישראל. הביתן הישראלי, אשר נבנה על ידי האדריכל דוד כנפו והוקם על ידי חברתAVS נחל הצלחה מסחררת כאשר למעלה מ-2 מיליון מבקרים הגיעו אליו והתשבחות לא הפסיקו להגיע. על הביתן יכלו המבקרים לראות גידולי תירס, חיטה ואורז, והוא נקרא בשם הראוי "שדות המחר". למעלה מ-10,000 מבקרים מדי יום פקדו את הביתן, אשר תוכנן והוקם בניצוחם של משרד החוץ וקרן קיימת לישראל, והתפעלו ממנו משמעותית, כך שבסוף התערוכה דורג הביתן הישראלי בין חמשת הביתנים המובילים בתערוכה. גאווה ישראלית במיטבה.

 

פרס בינלאומי לביתן

בסיום התערוכה, זכה הביתן הישראלי לקבל פרס של מקום שלישי מידי הועדה הבינלאומית מטעם האקספו, ואף זכה ללא מעט סיקור בתקשורת בינלאומית הכוללת עיתונים מובילים וערוצי טלוויזיה נבחרים ברחבי העולם (ארצות הברית, אסיה, ואירופה כאחד). "זה כבוד גדול לקבל את השבחים האלה" אומר אלעד כהן, נציג הביתן הישראלי, " הבאנו מישראל חדשנות, נחישות  ויוזמה". 

 

תגובות
אין תגובות למאמר