כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

איך לארגן כנס עסקי בצורה נכונה?

מאת: חדשות מפיק /
08.11.2015
/ 11:20

איך לארגן כנס עסקי בצורה נכונה?

בתוך כל העבודה היומיומית, בה אתם מתעסקים עם לקוחות, מנהלים את העובדים ומייעלים את המוצר או השירות שלכם, לעיתים אתם נתקלים במטלות שונות השוברות את השגרה, ואינן כאלה אותן אתם רגילים לבצע. אחת מן המטלות הללו היא ארגון כנס עסקי נחוץ לקהל הלקוחות או העובדים שלכם. אין מדובר בפעולה רגילה ולכן יתכן ותתקלו בלא מעט מהמורות בדרך לארגון הכנס המושלם, אם כך- הנה כמה דברים עליהם מומלץ לחשוב טרם מארגנים כנס כזה.

הערכות לכנס

כאשר יוצרים כנס ישנם לא מעט פרטים עליהם יש לחשוב כגון: האוכל שיוגש בכנס, המיקום, אבזור טכני (במה, מיקרופון ומערכת הגברה, מקרן להקרנת מצגות עסקיות) עיצוב האירוע וסידורי הישיבה ועוד. תוכלו לתכנן את הפרטים הללו לבדכם, תוכלו לבחור לשכור מפיק אירועים עסקי המתמחה באירועים כמו שלכם, או שתוכלו לבחור מיקום לכנס, המציע בנוסף לשירותים המגיעים עם שכירת המרחב, גם צוות הפקת אירועים שילווה אתכם בתהליך.

 

בחירת המיקום

את המיקום תבחרו לפי כמה פרמטרים- כמות האורחים אותו הוא מכיל, האבזור אותו הוא מציע, המיקום שלו בארץ, והנגישות שלו, הן מבחינת נכים, והן מבחינת חנייה לרכבים או הגעה מהירה בתחבורה ציבורית. אולמות אירועים כמו מתחם האירועים "נסיה" מציעים לכם כמה גדלים שונים של אולמות, אשר יכולים להתאים לכנס עסקי בכל גודל, אפילו עד 1200 איש.

 

שעת האירוע

אנשים רבים לא מבינים את החשיבות בבחירת שעה נכונה לאירוע. צוות האירועים של מתחם "נסיה", הבקיא באירועים כאלו, ממליץ על אירועי בוקר לכנסים עסקיים ללא שום עוררין. בבוקר הקהל הרבה יותר ערני, צלול ומוכן לקבל מידע, כך טוענים ב"נסיה", ובמתחם הגן של האולם ניתן להציע לאורחים קבלת פנים עשירה, ואווירה נקייה ונעימה, המועצמת באמצעות מפלי המים וריהוט הגן המפואר של המתחם.

 

קבלת בחירות נוספות

לאחר שבחרתם את המיקום האידיאלי, תתחילו לקבל החלטות לגבי האוכל (האם נכון לבחור במגשים קלילים בסגנון בופה, או ללכת על ארוחה חגיגית בהגשה לשולחן?), התוכן באירוע (האם לכלול נאומים או הרצאות, או להציג את כל התוכן באמצעות סרטון או מצגת?), ועוד. אם תבחרו לערוך את האירוע שלכם במתחם האירועים "נסיה", את כל ההחלטות הללו תוכלו לקבל ביחד עם צוות ההפקה שעובד אתכם, שיכוון אתכם לבחירות הנכונות ביותר עבור הקהל המסוים שלכם.

 

תגובות
אין תגובות למאמר