כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חוגגים 20- חגיגה שהיא כולה מעל ומעבר

מאת: חדשות מפיק /
18.08.2015
/ 13:28

 

מרכז הכנסים והאירועים, לאגו, שבראשון לציון (חדש מהניילון, ליד היס פלאנט), יארח ב1 בספטמבר את לקוחות חברת 'אלדן הפקות' שחוגגת 20 שנות פעילות תחת הכותרת "מעל ומעבר".

מרכז האירועים לאגו,  מכיל שני אולמות מרשימים ומרפסת יפהפיה שפונה לאגם. לרוב, נוהגים להגיע לאירוע כזה לקוחות רבים, אך הפעם החליטו להגביל את המספר ל600 מוזמנים בלבד כדי לשמור על אוירה אינטימית ולתת לקונספט להוביל ולבוא לידי ביטוי.

עשרות ספקים נרתמו, כבכל שנה, לאירוע המבוקש. כל אחד מהם עם משהו מעניין, חדש, אחר ומיוחד שהוא מעוניין לחשוף. מרכז הכנסים "לאגו", מציע מעל ומעבר, כשמו של האירוע. יתרונותיו הרבים יחשפו ללקוחות באירוע עם תפריט מעניין ומפתיע, אמני במה והופעות של טיפקס כמופע מרכזי, שי צברי ואהובה עוזרי, "טונה" ועוד מגוון מופעים במסיבה שהיא כולה מעל ומעבר.

לצד האמנים, גם מציעי שירותים מעולם האירועים נתנו חסות והפתיעו עם המוצרים שלהם.

HP אינדיגו לדוגמא מאפשרת לחשוף את הדברים המרגשים בענף באמצעות חווית מיתוג אישית.

חברת קומפיוטרגארד תציב עמדות בהן ניתן יהיה להדפיס כרטיסי מועדון ממותגים. תהיה גם הגרלה סודית בה הם יקחו חלק, אבל אנחנו מנועים לספר פרטים בשלב זה.

רייז אפ – יסייעו לקבל את האורחים אל כדורים פורחים שיראו למרחוק לבאים לאירוע,

ואילו רנטליין - יציבו כדורים פורחים במתחם לאגו.

ראש חוצות יאפשרו ל'אלדן הפקות' להקרין סרטון סיכום שנה באמצעות אופציית הקרנה מרשימה וייחודית.

על הקריאייטיב והמיתוג אחראים "הכהנים קריאייטיב" שהם חברת אחות של אלדן הפקות.

ספקים נוספים שלקחו חלק הם: D סאונד, סוויס גופי תאורה, סקרין לד, נובה 35, לוקומושן, סמארט אנד לייט, יוחאי סיטבון, נור, איזי טו גיב, סברובסקי, שרינג בוקס ועוד.

"זו ההפקה הכי מרגשת שלנו כי כולה מורכבת מלקוחותינו שבאים לחבק ולהודות ואנו מודים להם בחזרה", אמרה איילה כהן, סמנ"כלית השיווק בחברה, "כבר 20 שנה שאנחנו לא מקבלים אף אחד מהם כמובן מאליו וחשוב לנו שהם ידעו את זה. אנחנו מתרגשים לפני כל אירוע, כל פעם מחדש, כאילו היה מדובר באירוע הראשון".

לקוחות שטרם נרשמו – מוזמנים להתרגש איתנו ולתפוס מקום בהקדם.

 

תגובות
אין תגובות למאמר