כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירוע השקת אולמי 'אחוזת טל'

מאת: חדשות מפיק /
29.06.2015
/ 10:30

אירוע השקת אולמי אחוזת טל התקיים השבוע בהשתתפות אנשי עסקים וסלבריטאים רבים. המקום עבר עיצוב מחדש ע"י המעצב ירון יפתח בן גרא.

אחוזת טל, בבעלותו של איש העסקים איציק טייב, (המשמש גם כיו"ר התאחדות בעלי האולמות בישראל), משתרעת על שטח של כ-11,000 מ"ר וממוקמת בצומת עד הלום. לאחרונה עוצב המקום מחדש ע"י ירון יפתח בן גרא, אשר הביא את המגע האישי והייחודי שלו, כיאה למקום אשר אמור לספק חווית אירוח מיוחדת ובלתי נשכחת.

עיצוב האחוזה שואב השראה ממוטיבים עכשוויים ועדכניים של חיי הלילה וסצנת המועדונים התוססת.

באירוע ההשקה נערכה מכירה פומבית בהנחייתה של סטלה עמר, בה הוצעו תמונות של סלבריטאיות שצולמו בשיתוף עם המעצבת שגית רביבו. התמורה תועבר לילדי עמותת "קו לחיים
".

"רציתי שהלקוח יעבור חוויה במקום" מפרט ירון יפתח בן גרא את מקורות ההשראה שלו. "העיצוב הקודם היה זקוק לריענון ולמגע עדכני ולכן רציתי לקחת את המתחם למחוזות חדשים של משחקי תאורה, ניצול מרתק של החלל ולתת תחושה כללית של שואו מרהיב שמהווה את התפאורה המושלמת לאירוע ולערב החשוב ביותר של הזוגות במקום".

על מנת להשיג את האפקט הייחודי של המקום, נעשה שימוש בטפטים תלת ממדיים המקנים תחושה של עומק לחלל ותחושה של זרימה. ירון: "אני אוהב קווים נקיים, להקנות לאורח חוויה עיצובית מרתקת שמשלימה את חוויית האירוח שלו במקום. כל מתחם האירועים עוצב תחת שפה עיצובית משותפת, עם גופי תאורה ייחודיים וריהוט שנבנה במיוחד בהתאמה מושלמת למקום על מנת לייצר תחושה של אחידות ומגע של הרמוניה אסתטית".

בנוסף, כחלק מהקונספט העיצובי המודרני של המקום, שובצו מסכי ענק ושולבו מוטיבים מעולם הבמה. כל אלו מקנים לאורחים את התחושה של שותפות באירוע תיאטרלי מרתק וחדשני ומייצרים אווירה מיוחדת באמצעות נגיעות מרהיבות של טכנולוגיה מתקדמת.

בהשקה נצפו אנשי עסקים וסלברטאים רבים, בהם: סטלה עמר, סתיו סטרשקו עם בן זוגו, דנית ואליהב, נטלי דדון, שגית רביבו, גלית לוי חיים צינוביץ ועוד.

 

 צילום: אביב חופי

תגובות
אין תגובות למאמר