כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מתנה קטנה לאירוע גדול

מאת: חדשות מפיק /
21.06.2015
/ 14:00

(by Master isolated images)

חודשים אתם רצים בין ספקים, בוחרים את הקייטרינג המושלם, מחפשים את המיקום המושלם את התקליטן הכי טוב והבמאי הכי כריזמטי ואז נזכרתם שצריך גם לחלק משהו קטן לאורחים ובדרך כלל כאן תשקיעו את הכי פחות מחשבה ותלכו על מתנה גנרית כמו עט או כוס שתייה.

ובכן טעות גדולה בידכם, דווקא מתנה שנבחרה בקפידה ושבוצעה בבחירתה מחשבה מעמיקה ומוקדמת שעונה על צורכי האורחים שלכם ושתדאג להעביר את המסר המדויק שאתם רוצים להעביר ואף חשוב מכך תלווה את אורחיכם לאורך זמן היא המעשה הנכון.
עולם מוצרי הקד"מ לאירועים גדול ומגוון וכולל בתוכו מאות חברות המתמחות בתוכם ומציעות מגוון רחב מאוד של מוצרים במגוון רחב של מחירים. 
 
להלן מספר שלבים בסיסיים שיוודאו את הצלחת הבחירה:
 
תקציב
 
קבעו מהו התקציב המיועד למוצרי קד"מ , אל תתפתו להתמודד עם השאלה לאחר שתראו מספר מוצרים, מאחר והמגוון עצום מאוד, קל להתפתות למוצרים יקרים ופחות מתאימים שנראים טוב על המדף אצל הספק אבל לא בהכרח עומדים בתקציב שאתם יכולים לעמוד בו.
 
מסר
חשבו על המסר שאתם מעוניינים להעביר, אין טעם לתת כוס שתייה עם לוגו חברה אם אתם מעוניינים להעביר מסר של חדשנות.
 
חשיפה
השקיעו מחשבה במה יהיה היקף השימוש במוצר שאותו חילקתם , אם השימוש יהיה שימוש יום יומי זה מצוין, אם הוא יהיה אחת לשנה פחות טוב וכן הלאה..
 
ולבסוף זכרו, לחלק מוצרי קד"מ ניתן בכל אירוע אבל לתת מוצר שגם ככה עולה לכם כסף ושיעשה את העובדה מצריך מחשבה ותכנון לא פחות מכל סעיף אחר בהפקת האירוע.
 
בהצלחה
 
תגובות
אין תגובות למאמר