כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אוהבים טכנולגיה? תערוכת הטכנולוגיה 2015 זה המקום בשבילכם

מאת: חדשות מפיק /
09.06.2015
/ 13:30

מדפסת תלת ממד המסוגלת להדפיס  יד תותבת לבעלי מוגבלויות, מכונת כרסום שמפסלת העתקים מדויקים של בני אדם וחפצים, צבע מבודד שאוטם ומבודד גם מחום ומערכת חכמה להשכרת אופניים. אלה הם  חלק מהחידושים שיוצגו בתערוכת טכנולוגיה 2015.

התערוכה הבינלאומית ה- 23 לחידושים והישגי טכנולוגיה בתעשייה יוצאת לדרך ותתקיים במרכז הירידים  תל אביב בין התאריכים 16 - 18 ביוני, 2015
 
יח"צ
 
תערוכת טכנולוגיה 2015 היא חלון הראווה של חזית הטכנולוגיה והחדשנות הישראלית ומהווה ציון דרך חשוב בהתפתחותה המואצת של התעשייה הישראלית ומוקד משיכה לעוסקים בתחום מהארץ ומחו"ל. מעל 40 שנה, התערוכה משמשת כבמה מרכזית לחשיפת החידושים בענף ומקום לפגוש את החברות החדשות הפועלות בארץ. 
תערוכת טכנולוגיה, שמאורגנת על ידי מרכז הירידים תל אביב, תעמוד השנה בסימן חידושים פורצי דרך בתחומם. בין השאר יוצגו בה מדפסת המייצרת פתרונות לבעלי מוגבלויות שונים, כמו יד תותבת לצעירה קטועת יד. בתחום מכונות הכרסום תחשוף התערוכה לראשונה בארץ מכונת כרסום וחריטה, שיוצרת העתק מדויק של בני אדם, לצורך פיסול ואמנות, וכן של חפצים, לצורך תיקון ושיחזור, בצורה זהה למקור. כמו כן, יוצג בתערוכה צבע  מבודד , ששומר על איטום הבית וגם מבודד מחום , מונע התפתחות פטריות ועובש ותורם לבנייה ירוקה ומערכת חכמה להשכרת אופניים, "האופנזון". במערכת זו כל משתמש מקבל כרטיס חכם , לשחרור האופניים ולהחזרתם, המגיעים עם קסדה וסלסלה לנשיאת חפצים אישיים, אלא, שבניגוד למערכות השכרת  האופניים הקיימות  כיום בשוק, מערכת זאת מיועדת לכל אדם, בלי הוכחת תעודת תושב והיא מתוכננת להיות גם מחוץ לת"א, באוניברסיטאות, מגדלי דיור , חברות ועוד.
תערוכת טכנולוגיה היא התערוכה הגדולה והמובילה בתחומה בישראל, המהווה את תערוכת הדגל לתעשייה הישראלית, לענפי הטכנולוגיה ולתעשיות עתירות הידע ביניהן: מחשבים ותוכנה, אוטומציה פיקוד ובקרה, פנאומטיקה, הידראוליקה, רובוטיקה, מערכות הנעה, שינוע ומייסבים, מנועים מדחסים, מצברים, מכונות וכלים, יציקות ובתי יציקה, מדידה וכיול כלים, משאבות וגנראטורים לצד רכש ולוגיסטיקה והספקה טכנית לתעשייה, אמצעי סימון והדפסה 
למוצרי תעשייה, טכנולוגיות לייזר, בטיחות וגהות, חינוך טכנולוגי ועוד.  
בדומה לתערוכות ברחבי העולם, ביתני התערוכה מחולקים לנושאי תצוגה מגוונים. לצד הצגת חידושים טכנולוגיים ישראלים, ניתן לפגוש ביתנים לאומיים של מדינות זרות המציגות חידושים ופיתוחים טכנולוגיים. 
לצד התערוכה יתקיים כנס מרכזי למפעלי תעשייה קטנים ובינוניים, בשיתוף התאחדות התעשיינים בישראל ומרכז הירידים תל אביב. על הכנס ינצחו אנשי מפתח בתעשייה הישראלית וביניהם, שרגא ברוש, נשיא התאחדות התעשיינים, אמיר חייק, מנכ"ל התאחדות התעשיינים והתעשיין סטף ורטהיימר אשר יפתח את היום השני של הכנס בדיון בנושא חינוך והכשרת תעשיות טכנולוגיות.
בנוסף תוצג לראשונה תכנית "תחרות מבית", יוזמה חדשה שתגרור שינוי מהותי בתעשייה הישראלית מתוך מטרה לחזק את המפעלים הקטנים והבינוניים במשק הישראלי על ידי מימון אשראי, רכש משותף, התאמות נדרשות במיסוי ועוד. 
התערוכה משתרעת על פני שטח של 20 אלף מ"ר ותציג את חידושיהם של כ-300 חברות וספקים מהארץ ומחו"ל. התערוכה תתקיים בו זמנית בשלושה ביתנים ובשטחי חוץ וצפויים להשתתף בה למעלה מ- 25 אלף מבקרים.
 
 
 
 
תגובות
אין תגובות למאמר