כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כנס IN לשנת 2015 - כנס ארצי בנושא שילוב אנשים עם מוגבלות בחברה

מאת: חדשות מפיק /
17.05.2015
/ 15:50
שילוב אנשים בעלי מוגבלות בחברה שלנו איננו פרויקט ואיננו תכנית – השילוב הוא מהות החיים, תפיסת עולם והבנה עמוקה של מהו אדם ומהי חברה שיוויונית.
 
כנס IN אשתקד | צילום: יחצ
 
התגייסות מרשימה של כלל הארגונים והגופים הפועלים למען שילובם של בעלי המוגבלות בחברה הישראלית, במסגרת כנס IN השנתי שיתקיים ב-4/6/2015, באולמי בית הארחה בית וגן, בירושלים בין השעות 8:30-14:30. 
 
כנס IN אשתקד | צילום: יחצ.
 
באירוע הייחודי, יתכנסו אנשי ממשל ואקדמיה, מנהלי רשויות מקומיות, מומחי חינוך, רווחה ובריאות, פעילים בתחומי הפנאי, התעסוקה הדיור, השירות הלאומי והצבאי, ארגוני המגזר השלישי, מומחי משפט, כלכלה וזכויות אדם, מנהלי חברות עסקיות משלבות וקרנות פילנתרופיות במטרה לבחון את מידת אחריות הקהילה לסינגור עצמי, באופן שיתאפשר לאדם עם מוגבלות לבחור את מסלול חייו ולהשתלב בחברה כשווה בין שווים. 
במסגרת האירוע יערכו דיונים בשאלה עד כמה מסגרות הקהילה - החינוך, הפנאי, התעסוקה והדיור אכן מאפשרים לאדם עם מוגבלות לסנגר על עצמו ולממש את עצמו בכל תחומי החיים.
את תוצאות הדיונים יציגו בפני נציגי ממשלה, אשר ידרשו לתת תשובות ולהתוות דרך חדשה שתפרוץ את החסמים הקיימים המונעים מאנשים עם מוגבלות לממש את עצמם כרצונם. מעבר להיותו פלטפורמה מקצועית לשיח משותף בין כל הגורמים העוסקים בשילוב אנשים עם מוקבלות בחברה ולמפגש בין מעצבי המדיניות לבין מיישמיה, כנס IN - משמש במה לקולה המוסרי של החברה לאלה העושים לילות כימים על מנת לאפשר שוויון הזדמנויות לאנשים עם מוגבלות.
 
כנס IN אשתקד | צילום: יחצ
 
יוזמי הכנס – עמותת "ביחד", בשיתוף הנציבות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות במשרד המשפטים, אוניברסיטה העברית ועיריית ירושלים, מבקשים שלא להוריד מסדר היום הציבורי את המשימה הלאומית,שהיא,  שילובם של אנשים עם מוגבלות בקהילה, מתוך אמונה 
שכוחה ועוצמתה של החברה תלויה ביכולה לתת מקום לכל חלקיה, גם לחלשים שבתוכה.
 
תגובות
אין תגובות למאמר