כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

בכירים בתעשייה

מאת: עמית דנה - חדשות מפיק /
16.03.2015
/ 11:50

השבוע בפינתנו "בכירים בתעשייה" נארח את איציק טייב - בעלי אחוזת טל ויו"ר איגוד בעלי האולמות.

למרות שהדברים שאני הולך לכתוב נופלים לאזור הקיטש, אני חייב לציין שמיד בהתחלת השיחה ניתן בהחלט להרגיש את האנרגיות הטובות של איציק.
השיחה איתו נינוחה מאוד, קולחת כראוי לאיש במעמדו ובתפקידו ונראה שלמרות שהפתעתי אותו, הוא היה מוכן לשיחה הזו כאילו התכונן אליה בשקדנות מה שמעיד על יושר, הגינות ואמת – ערכים הנחוצים מאוד לכל נותני השירות בכלל ולבעלי אולם אירועים בפרט.

הכירו את איציק:

נשוי באושר ואב לחמישה ילדים – ארבעה בנים ובת שאגב עובדים אצלו ועוזרים לו לנהל את אולם האירועים שלו אחוזת טל אותו הוא בנה לפני 12 שנה(!).
איציק מגיע לעולם האירועים מתוך שליחות ושימת דגש על רמה גבוהה מאוד של שירות
כש-22 שנות נסיון מאחוריו.
במקביל מכהן איציק כיו"ר איגוד בעלי האולמות ומנסה להניע מהלכים אשר ייטיבו עם בעלי האולמות, אורחי אולמות האירועים וכמובן עובדי וספקי התעשייה הזו.


צילום: יחצ

איציק, ספר לנו קצת איך הגעת לתחום ואיפה התחלת את הצעד הראשון בו?

האמת היא שאני הגעתי לתחום מעולם אחר לגמרי - הנדסת חשמל. עבדתי במקצוע הזה ואני מוכרח להודות שאהבתי ואני עדיין אוהב אותו. אך הצעה שקיבלתי לרכוש אולם אירועים הפכה את הקערה על פיה והכניסה אותי לתחום אולמות האירועים בו אני נמצא כבר 22 שנים.
בשנת 1994 רכשתי את אולם האירועים הראשון שלי, לו קראתי גני טל. ניהלתי את גני טל עד שנת 2001 ועקב מגבלות פיזיות שמנעו ממני להגשים את רעיון אולם האירועים המושלם, מכרתי אותו והמשכתי הלאה. היצירה והדמיון לא נתנו לי מנוח עד שבשנת 2002 קניתי קרקע ובשנת 2003  בניתי את אולם האירועים אחוזת טל, בו אני יכול להגיד בפה מלא שהגשמתי את חזון האירוח המושלם שלי.

מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר?

אני מתעורר ב-07:30, נותן נשיקה לילדה הקטנה שהולכת לביה"ס, שותה קפה עם העיתון ויוצא לסידורים קצרים עד 09:30. בשעה הזו אני מגיע למשרד ומתפנה לטפל באורחי האולם ובענייני האיגוד. אני יכול להעיד על עצמי שאני איש משפחה לכן אני מקפיד להיפגש עם משפחתי בכל יום לארוחת צהריים מאוחרת ב-17:00. לאחר מנוחה אני חוזר לאולם ב-20:00 כדי לעזור איפה שצריך לצוות אחוזת טל וכשהאירוע מסתיים, בסביבות 01:00 לפנות בוקר, אני מסיים את היום שלי.

אם לא היית בענף, מה היית עושה ולמה?

שאלה קשה אחרי 22 שנים בתחום. אני חושב שהייתי חוזר להנדסת החשמל.
כפי שאמרתי, אני אוהב את היצירתיות והאתגרים תחום הזה.

מה אתה הכי אוהב בענף?

חד משמעית לראות את ההתרגשות והחיוך של הזוגות המתחתנים באולם בערב האירוע
ובבוקר שאחרי. שזו אגב הסיבה שבזכותה נמשכתי לתחום הזה מלכתחילה.

 מה אתה פחות אוהב בענף?

כמויות האלכוהול המוגזמות שהמבלים שותים מדי פעם.
כאחד שנמצא מדי יום באירועים אני נחשף מדי יום למקרים בהם המבלים מגזימים עם צריכת האלכוהול. אני לא יודע אם זה הלחץ היומיומי שמשתחרר בבת אחת או פשוט הנגישות של האלכוהול באירוע או אפילו שילוב של שניהם, אבל אני בהחלט חושב שצריך למתן את הצריכה המוגזמת לעיתים של האלכוהול.

מה המוטו שלך?

שירות שירות שירות

לסיום, תרצה להוסיף משהו?

בשמחה. רק תן לי לחבוש את כובע יו"ר איגוד בעלי האולמות ולקרוא לרשויות לטפל בבעיית כוח האדם שהענף סובל ממנו. חשבתי רבות על הנושא והפתרון שאני מציע הוא הוספת מלצרות באולמות אירועים למענק העבודה המועדפת. לא יכול להיות שרק ענף המלונאות ייהנה מכוח אדם איכותי מתוקף רצונם של המשוחררים הטריים לקבל את מענק העבודה המועדפת.
אני חושב שהדבר יתרום לפיתוח הענף ויזרים אליו דם חדש שיקח אותו למקומות חדשים ומסעירים.

עד כאן איציק טייב – בעלי אחוזת טל ויו"ר איגוד בעלי האולמות.
נתראה בכתבה הבאה!
חדשות מפיק.

תגובות
אין תגובות למאמר