כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אגדה של עדלאידע

מאת: חדשות מפיק /
01.03.2015
/ 16:55
עיריית אשקלון, בשיתוף כוכבי ערוץ הופ!, תקיים בפורים 2015 את העדלאידע הגדולה של ישראל בהשתתפות כוכבי האגדות הגדולים והמוכרים כגון:
התזמורת המלכותית בליווי עשרות חיילי בדיל, סינדרלה והכרכרה, שלגיה ענקית בגובה ארבעה מטרים מלווה בשבעת הגמדים, הממלכה הקסומה עם עשרות נסיכות ונסיכים, רפונזל והמבצר הקסום, פיראטים, דרקון ענק ממדים, בית הממתקים של עמי ותמי, ליצנים, קוסמים ולהטוטנים.
בנוסף יצטרפו לתהלוכה כמה מהדמויות האהובות על ילדים בימינו: דיירי רחוב סומסום, סמי הכבאי, תותית ואפילו הדבורה מאיה שתפסיק לרגע את עיסוקיה ותבוא לעדלאידע! 

אגדה של עדלאידע
צילום: יחצ
 
וזה לא הכל,
בימים אלו ממש בונים ילדי אשקלון את משלוח המנות הגדול בישראל שיכלול ברכות לחיילי צה"ל ששמרו והגנו עליהם בקיץ האחרון במהלך מבצע "צוק איתן".
במהלך העדלאידע ילדי אשקלון יגיעו לבסיסי הדרום השונים עם עגלת ענק וימסרו את משלוח המנות הגדול בארץ לחיילים של צבא ההגנה לישראל בתודה וכמחווה על פעילותם המסורה למען תושבי הדרום. 
 
אגדה של עדלאידע
צילום: יחצ
 
העדלאידע הגדולה של ישראל מזמינה את כל הילדים והמשפחות מכל רחבי הארץ להצטרף להפנינג מדהים עם מתחם צילום, סדנאות יצירה מרהיבות ואיכותיות ביניהן כתר ושרביט קסמים, עפיפונים, תערוכת מיצגים קסומה, מיקי הבדרנית של ילדי ישראל במופע בידור פורימי שמח לכל המשפחה ועוד.
במהלך התהלוכה יתקיים ריקוד רחוב אורבאני המוני שיוביל הכוריאוגרף קלוד דדיה בהשתתפות להקות הילדים של העיר אשקלון, דמויות מהאגדות וכוכבי ערוץ הופ! 
 
אגדה של עדלאידע
צילום: יחצ
 
איתמר שמעוני ראש העיר אשקלון מוסר:
"אני נרגש וגאה להזמין את כל תושבי ישראל לעדלאידע הגדולה בארץ, שתתקיים השנה באשקלון. ילדי העיר מזמינים את כולכם להצטרף אליהם לחגיגת פורים חד-פעמית ובלתי נשכחת שתתקיים לראשונה בישראל - עדלאידע שכזו, הפתוחה לקהל הרחב, היא מקור גאווה לעירנו ומהווה הזדמנות יוצאת דופן לשמוח באמת, ולהכיר לילדים ולמשפחות מכל רחבי הארץ את העיר אשקלון במלוא הדרה".
 
אגדה של עדלאידע - יום חמישי 5.3.15  החל מהשעה 12:00 – רחוב בר כוכבא – אשקלון
תגובות
אין תגובות למאמר