כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תיאטרון זיקית מגיע לתל אביב!

מאת: חדשות 'מפיק' /
03.11.2014
/ 11:50

צלם Erik Sahlin 

התיאטרון הרב תחומי הפועל בתפן שבגליל מגיע לראשונה למרכז, ויעלה במרכז סוזאן דלל את הצגת הילדים החדשה שלו:

"המתנה של סבא"
הצגת הילדים החדשה  "המתנה של סבא" של תיאטרון זיקית, תעלה לראשונה בתל אביב במרכז סוזאן דלל, ב-28 בפברואר. 
ההצגה הינה בז'אנר התיאטרון החזותי, הצגה ללא מילים, המשלבת שחקנים, בובות וצלליות ומלווה במוסיקה מקורית. בעידן של הצגות ילדים המשלבות יתר גירויים ההופכים את הצופה הצעיר לפאסיבי, בבחרו יוצרי התיאטרון בז'אנר החזותי, כדי לפנות מקום לעולם הדמיון העשיר של הילדים ולפרשנות אישית. כל פריט על הבמה מקבל חיים משלו, מספר סיפור ולוקח את הילדים לטיול מרגש בעולם דמיוני. ההצגה מיועדת לגילאי4-8.
 
צלם Erik Sahlin 
 
אודות ההצגה: אמא של גולי נוסעת ללילה אחד וגולי נשאר עם סבא. סבא לא שומע טוב וגם בקושי מדבר, וגולי מאוד מודאג ולא מרוצה. סבא מגיע עם מתנה מיוחדת שמציתה את עולם המשחק והדמיון. במפגש המתמשך לאורך הלילה פינות החדר הופכות לעולמות מפתיעים והשניים יוצאים למסע משותף במהלכו נוצר ביניהם קשר מיוחד.
יוצרים ומבצעים: אפרת הדני ופבלו אריאל, מוסיקה: גוסטבו בוסטמנטה.
 
צלם Erik Sahlin 
 
תיאטרון זיקית הינו תיאטרון רב תחומי הפועל מתפן שבגליל ומופיע בכל הארץ וברחבי העולם. הרב-תחומיות מתבטאת בעושרם של אמצעי ההבעה: תיאטרון בובות, תיאטרון חפצים, תנועה ומחול, צלליות, מיגזרות נייר, מוסיקה, תאורה ועוד, עם שימוש מועט מאוד במילים.  מרבית ההצגות של תיאטרון זיקית הן ברובן חזותיות. התיאטרון מפיק הופעות למבוגרים ולילדים, ומידי שנה יוצא לסיבובי הופעות בחו"ל בפסטיבלים ובאירועי תיאטרון וזכה בפרסים רבים בארץ ובעולם. בית זיקית שוכן בתפן שבגליל המערבי, וכולל בין השאר אולמות להצגות, סדנאות עבודה לבובות ותפאורה, בית קפה ומשרדים. כל חברי הקבוצה הם אנשי תיאטרון מקצועיים, תושבי הגליל, יהודים וערבים. התיאטרון פונה במובהק אל שני הקהלים. השימוש בשפה חזותית אוניברסלית והשימוש המועט במלל, מאפשרים לדוברי שפות שונות ליהנות מההצגה באותה מידה.
ההצגה תתקיים ביום שבת, 28.2 בשעה: 11:00 במרכז סוזאן דלל, תל אביב 
 
תגובות
אין תגובות למאמר