כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

האם תוכלו להבדיל בין יין מהגולן ומהנגב עם עיניים קשורות? בואו לנסות בתערוכת "יין ירושלים"

מאת: חדשות מפיק /
25.01.2015
/ 16:15

אם אתם חושבים שתוכלו להבדיל בין יין מהגולן או מהנגב בעיניים עצומות, אתם מוזמנים לנסות את עצמכם בסדנת "חוויה על חושית" להכרת עולם היין שתערך בתערוכת היין הגדולה בישראל "יין ירושלים". 

 
 
במסגרת התערוכה תתקיימנה ארבע סדנאות:
 
חוויה על חושית – הסדנה תתמקדת בזיהוי הרכב הארומות שביין. כיצד לזהות טעמים יחודיים, ללמוד להריח יין באופן מקצועי, כיצד מבצעים טעימה עיוורת לזיהוי סוג היין בעזרת חיך ולשון ואלו גורמים מורידים את דירוג איכות היין.
 
אזורי גידול – הסדנה תיקח אתכם לסיור יקבים דרך הטעם מהגולן בצפון ועד לנגב. נלמד על תנאי השטח של ארצנו המעניקים לכרמים טעמים שונים ונגלה עד כמה הגורם האנושי יכול להשפיע על הטעם שהטבע יוצק בחומרי הגלם.
 
יינות קינוח – כיצד להפוך יין לקינוח, חשיפה והתרשמות מיינות קינוח שונים מרחבי העולם, ובאלו מקרים נהוג להפוך את היין לקינוח.
 
מהכרם אל הבקבוק - הסדנה תלמד את חובבי התחום על הדרך שהיין עושה מהכרם לבקבוק על כל שלביו. החל מהגידול החקלאי וטיפוח הכרם, עד שלבי הבציר ואחסון בחביות העץ.
 
הסדנאות תערכנה במסגרת תערוכת "יין ירושלים" בהשתתפות 40 היקבים המובילים בישראל בימים רביעי וחמישי, 11-12 בפברואר, בבניני האומה בירושלים. התערוכה, שהיא הגדולה בישראל בתחום היין לצרכן הפרטי, נערכת בפעם הרביעית ומהווה הזדמנות לטעום ולרכוש מתוך מגוון של למעלה מ-160 מותגי יין במחירים מיוחדים. במהלך התערוכה יושקו יינות חדשים ואף סדרות בבכורה עולמית. בנוסף יהיו בתערוכה מציגים של קוניאק, גבינות גורמה, סושי, שמן זית איכותי, מוצרי יוקרה, גאדג'טים ואביזרי יין מקצועיים. התערוכה נערכת בליווי ומיתוג של בית הקונספטים אלנבי.
 
עלות הכניסה לתערוכה 90 שקל וכוללת כוס יין למזכרת, בקבוק סאן פלגרינו, טעימות ללא הגבלה וחניה חינם. 
מחיר השתתפות בסדנה 40 שקל. הנרשמים בהרשמה מוקדמת זכאים להשתתפות בסדנה אחת ללא תשלום. כתובת אתר ההרשמה: www.winejerusalem.com
כל הבקבוקים בארוע ימכרו במבצע 3+1 
תוכנית הסדנאות ועדכונים בעמוד הפייסבוק: www.facebook.com/Pyupwine
תגובות
אין תגובות למאמר