כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ההרשמה למרוץ "הר לעמק" נפתחת בשנה השביעית

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.01.2015
/ 09:00

(מרוץ הר לעמק - מסלול השמש מקצה יום - צילום: רונן טופלברג)

בפעם השביעית ברציפות: נפתחת ההרשמה למרוץ "הר לעמק", אחד מאירועי הספורט הוותיקים והייחודיים בארץ. מדובר במרוץ שליחים איכותי, המשלב חוויה ספורטיבית אישית בשיתוף פעולה קבוצתי, ריצה בשטחים פתוחים לאורך כ- 215 ק"מ, ביום ובלילה, מהרי הגליל העליון ועד עמק יזרעאל. 

לאור ההצלחה הרבה בשנה שעברה והביקוש הרב, החליטו מארגני המרוץ לפתוח גם השנה שני מקצים נפרדים- יום ולילה ולאפשר לכ-8500 רצים להשתתף במרוץ. בנוסף, לראשונה יוכלו קבוצות רצים מחו"ל להירשם ולהשתתף בחוויה הייחודית של "הר לעמק". מארגני האירוע מסבירים ש"מסלול הירח" (מקצה הלילה) יוזנק ביום רביעי ה- 29.4.15 בערב ויסתיים למחרת, יום חמישי ה- 30.4.15 בשעות הערב. מסלול זה בו ישתתפו עד 450 קבוצות, מומלץ בחום למי שהתנסה כבר במרוץ היום ומעוניין לגוון. ב"מסלול השמש" (מקצה היום) שיוזנק ביום חמישי ה30.4.15 וסופו בטקס הסיום שיתקיים למחרת, יום שישי ה- 1.5.15, ישתתפו עד 700 קבוצות. ההרשמה לשני המקצים תתאפשר באתר המרוץ החל מיום שני ה- 12.1.15 בשעה 20:00 בערב. 
המרוץ מתחלק ל-24 מקטעים של כ- 5-12 ק"מ במתכונת של מרוץ שליחים, במסגרתו קבוצות בנות 4, 6 או 8 רצים (גברים, נשים או מעורבות) שמתחלפים ביניהם. בקטגוריה התחרותית, כל משתתף רץ בתורו מקטע במסלול וממתין עד שכל חברי הקבוצה ישלימו את המקטעים שלהם, על פי סדר שנקבע מראש וחוזר חלילה. במצטבר, כל משתתף רץ שלושה, ארבעה או שישה מקטעים, כתלות במספר הרצים בקבוצה. ניתן לבחור במסגרת לא תחרותית שבה אין חשיבות לסדר הרצים. סדר ומספר המקטעים שכל רץ עובר נקבע ע"י הקבוצה.
לדברי אריק שלמון יו"ר עמותת "הר לעמק": "הר לעמק הינו המרוץ היחידי בארץ שמשכו 24 שעות היוצר מרקם ייחודי של רצים מכל רחבי הארץ ואוכלוסיית מתנדבים מגוונת לאורך המסלול. אלו נפגשים על רקע נופי הטבע המדהימים של צפון מדינת ישראל באווירה של שותפות, נתינה ורוח ספורטיבית".
הר לעמק פועלת כעמותה ללא מטרות רווח, במטרה לקדם ריצות ארוכות וחיבור אל הטבע ואיכות הסביבה. חברי העמותה המארגנת את המרוץ, תושבי הישוב הקהילתי 'תמרת' שבלב עמק יזרעאל, עוסקים בפעילויות ספורטיביות - בעיקר ריצות למרחקים ארוכים במסגרת קבוצת 'גל בעמק'. את מרוץ השליחים 'הר לעמק' יזמו חברי העמותה לאחר התנסות מוצלחת במרוצים דומים בארצות הברית. מטרת הקבוצה היא להפעיל את מרוץ השליחים 'הר לעמק' בכל שנה, בליל הירח המלא הראשון שלאחר הפסח. 
אתר הר לעמק להרשמה: http://www.mountain2valley.org/m2v/portal
תגובות
אין תגובות למאמר