כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירוע הסטארטאפים ProSiebenSat.1 נערך לראשונה בישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
21.12.2014
/ 17:15

אחרי שבשלושת השנים האחרונות ערכה חברת המדיה הגרמנית ProSiebenSat.1 Media את תחרות הסטארטאפים שלה בלונדון, בחרה החברה לערוך אותו בפעם הראשונה בתל אביב.

 
(צילום:ניר שאנני)
 
האירוע היה השלב הסופי של התחרות הנקראת הנקרא SEVEN VENTURE PITCH DAY   (7VPD). מבין שמונים חברות הסטארט הישראליות שהגישו מועמדותן בשלב התחרות המוקדם, נבחרו שבע המעניינות ביותר ולהציג את חזונן העסקי והמוצר שלהם אל מול קהל מוזמנים אישי שכלל דמויות מתעשיית ההיי-טק והטכנולוגיה, בכירים מעולם הדיגיטאל ושועלי סטארטאפ ישראליים, אנשי שיווק ואנג'לים.
 
(צילום:ניר שאנני)
 
בין האורחים נכחו: יהל זילכה, שותף מנהל בקרן הון הסיכון מגמה,  עו"ד ליאת אהרונסון, מנהלת תוכנית Zell ליזמות של המרכז הבינתחומי, יובל שחר, שותף בקרן ההון סיכון Innovation Endeavors ומרקר, מיכה קאופמן, מייסד ומנכ"ל Fiverr, והמשקיע דוד ציזיק.  כמו כן לאירוע הגיעו חברי ההנהלה הבכירה של ענקית התקשורת הגרמנית ומספר עובדים בכירים. 
 
(צילום:ניר שאנני)
 
על המוזמנים, יחד עם חבר שופטים שנבחר בקפידה, הוטלה משימה: לברור מתוך השבע את שלושת החברות בעלות המוצרים המעניינים ובעלי פוטנציאל החדירה הגבוה ביותר לשוק האירופאי. אלו יזכו בפרס בסך שבע מיליון אירו שיתורגם לזמן מסך בשלל ערוצי הטלוויזיה ברחבי אירופה. הפקת האירוע, הופקדה בידיה של המפיקה טלי פייס. על ניהול התוכן והשיווק – אלינור הררי. 
 
(צילום:ניר שאנני)
 
האירוע החל במינגלינג באווירה קלילה וצעירה.  250 האורחים קיבלו בכניסה תג שם בצורת המספר שבע. עם השמע הגונג עלו בזה אחר זה נציגי החברות והציגו את מרכולתם תוך שימוש במסכי פלזמה ואייפד בגדלים שונים שהיו מוצבים על גב הבמה.  
 
(צילום:ניר שאנני)
 
בסיום שבעת הפ'יצים השתכללו תוצאות הקהל שהצביע באמצעות אפליקציית מיוחדת והיווה שביעית מההחלטה הסופית  יחד עם בחירתו של כל אחד מששת השופטים. אחרי הכרזת הזוכים  התפנתה האווירה להמשיך את חווית הערב ועל הבמה עלו להופיע עברי לידר וג'וני גולדשטיין. 
 
הערב הסתיים ביציאה בה כל אורח זכתה במתנת פרידה ברוח החג והאירוע, שק ובו מטבעות שוקולד ממותגים שסכומם היה שבע.
 
תגובות
אין תגובות למאמר