כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

וועידת מפיק ה-2 – ממשיכים לעדכן ולהתכונן.

מאת: חדשות 'מפיק' /
21.12.2014
/ 17:00

כפי שסיפרנו בעדכון הקודם הקונספט שנבחר השנה הוא " EVENTS GOING DIGITAL "  הקונספט יכלול שלל תכנים ותצוגות הנוגעות להתפתחות הדיגיטל בתחום ההפקות והאירועים, אין יום בו אנחנו לא מגלים הפתעה חדשה בתחום, עליה נוכל לספר בוועידה. 

 

 

הוועידה תארח השנה קהלים רבים החל מספקים בתחום וקהלים שונים מגולשי האתר מתחומים הטרוגניים, אחד הקהלים החשובים בתעשייה הוא מנהלי ומנהלות משאבי אנוש ורווחה ואנו שמחים לבשר כי סגרנו הסכם שיתוף פעולה  עם "פורום  משאבי אנוש " של הגברת ליאת צימרינג

הכולל מאות מנהלי ומנהלות משאבי אנוש ורווחה שהודיעו על השתתפותם בוועידה. 
קהל נוסף שמאוד רלוונטי לעולם ההפקות והאירועים ויהיה במרכז הוועידה השנה הוא מנהלי אגפי תרבות בעיריות ובמועצות ברחבי הארץ וגם בתחום זה אנו שמחים לבשר על הסכם שיתוף פעולה שנסגר בין מנכ"ל איגוד מנהלי תרבות של כלל העיריות ועל השתתפותם בוועידה.
 
כמו כן ישנה התעניינות גוברת מצד משרדי ממשלה, שונים אשר כבר רכשו כרטיסים, לצד חברות מובילות במשק כדוגמת: הפניקס, לאומי כארד, שטראוס, ועיריות גדולות: עיריית חיפה ועיריית ת"א.
את הוועידה נבחר להנחות אביב פרנקל מגיש התכנית "צינור לילה" וכתב המגזין של חדשות 10 ואשר אמון בערוץ על הצד הטכנולוגי/דיגיטאלי.
 
ראש עיריית באר שבע מר רוביק דנילוביץ ישמש כדובר כבוד בוועידה, וייתן זווית לצד האירועים וההפקות בעיריות ובשלטון המקומי.
אחד החידושים שהוכנסו השנה לתוכן היא תחרות "סטארט-אפ השנה בתחום האירועים 2015".
לפני כחודש הוצאנו "קול קורא" לחברות "סטרט – אפ", אפליקציות, וטכנולוגיות הפונות לתחום ההפקות והאירועים על מנת לייצר בוועידה זירה חדשנית בה כלל באי הוועידה יוכלו להתרשם, להתנסות וללמוד מהמציאות והעתיד הדיגטלי בתחום.
קיבלנו עד היום עשרות פניות מחברות סופר מעניינות וחדשניות, ונדמה כי מתחם התערוכה, והבמה המרכזית הולכים להיות מעניינים מאי פעם, אנו נחשוף על הבמה את המועמדים הסופיים בתחרות וניתן לקהל הוועידה לבחור כאמור את "סטרט – אפ השנה בתחום האירועים 2015".
 
נמשיך לעדכן בקרוב על הפתעות נוספות.
 
ועידת מפיק 2015 – אם אתה לא שם אתה לא קיים!
 
תגובות
אין תגובות למאמר