כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

עובדים בביטחה- הכנס ה-17 של המוסד לבטיחות וגיהות

מאת: חדשות 'מפיק' /
18.12.2014
/ 11:30

הכנס השנתי של המוסד לבטיחות וגיהות התקיים בסימן "בטיחות ובריאות בתעסוקה במעגל רחב" וכלל דיונים פתוחים בנושאים הבוערים שעל סדר היום בתחום ובתקנות החדשות לתכנית ניהול הבטיחות. כ-1000 מהנדסים, ממונים על הבטיחות וחברי ועדות בטיחות מכל ענפי המשק הגיעו לאירוע המקצועי המרכזי בתחום הבטיחות והבריאות התעסוקתית  לצורך מפגש מקצועי והחלפת דעות ורעיונות עם מומחים ועמיתים העוסקים בתחום.  

 
הכנס, בארגון והפקה של חברת ארטרא, התקיים בנוכחות ח"כ מר נפתלי בנט, שר הכלכלה אשר פתח בברכה את מליאת הבוקר, מר צבי אורן, נשיא לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים, פרופ' שלמה מור יוסף, מנכ”ל המוסד לביטוח לאומי ח"כ משה מזרחי, יוזם יום הבטיחות השנתי בכנסת ומר אבי ניסנקורן, יו”ר ההסתדרות החדשה.
 
(צילום:יח"צ)
 
לצד הרצאות מרתקות של מרצים מובילים, התקיימה תערוכת מציגים גדולה של חברות מהענף. גם השנה התקיימה תחרות צילומים בנושא "משפחה בטוחה" אשר קראה למשפחות המקפידות על בטיחות בבית, בעבודה, בגן השעשועים או בחופשה לצלם תמונה מקורית המוכיחה זאת, במטרה להעלאת המודעות והקניית תרבות  לבטיחות והבריאות במעגלי החיים אשר תשליך על הבטיחות והבריאות בסביבת העבודה.  הפרסים הכספיים לזוכים חולקו במהלך הכנס. 
 
את תוכנית הכנס חתמה הרצאה בנושא "בטיחות במרחב הוירטואלי" מפי מר מני ברזילאי, מומחה אבטחת מידע וסייבר, אשר עסקה בסכנות הרבות מסוג חדש אשר נוצרו עם התלות ההולכת ומתגברת של האנושות בטכנולוגיה ובעולם הוירטואלי. 
 
(צילום:יח"צ)
 
רישום: EVENTACT
דפוס: דפוס מויאל
אורקולי: חברת סימול
גרפיקה: CREATIVE NU MEDIA
שילוט וביתני תצוגה: סוקוניק
דיילות: סטלה דיילות
תרגום סימולטני: קול הסימנים 
 
תגובות
אין תגובות למאמר