כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

טכנולוגיה, יצירתיות ויזמות - לילדים, נוער והוריהם - אירוע חנוכה ליזמים ומייקרים צעירים

מאת: חדשות מפיק /
14.12.2014
/ 17:00

GeekCon Kids 2014, אירוע חנוכה ליזמים ומייקרים צעירים, ייערך בחנוכה, יום שישי, 19 בדצמבר, בחווה בתל אביב. המפגש מיועד לדור ההמשך של הגיקים, המייקרים והיזמים הטכנולוגיים כאשר הצעירים, בגילאי 4-17 והוריהם, מגיעים ליום המיועד לעודד חדשנות, יצירתיות ועשייה טכנולוגית משותפת. זהו אירוע המשך לסדרת אירועי ה-GeekCon לבוגרים, שנערכים בהצלחה זו השנה העשירית.

 
במהלך האירוע מוזמנים הורים, יזמים וילדים לבנות פרוייקטים המשלבים טכנולוגיה, יצירתיות ומחשבה יזמית. באירועי GeekCon Kids קודמים נבנו פרוייקטים דוגמת ילד-רובוט, הגדת פסח מפליימוביל, רובוט למריחת ממרח שוקולד על מצות, גלשן עמידה מבקבוקי מיים, וקופסא הנוסעת באופן עצמאי.
 
פלטפורמת GeekCon Kids, שחוגגת שנתיים של פעילות, מאתגרת את המשתתפים הצעירים והוריהם להתמודדות עם שלל סוגיות טכנולוגיות ובניית יצירות חדשניות, לא שימושיות בהכרח, בזמן קצר. פרוייקט טיפוסי יכול לשלב רובוטיקה, מחשבים, עבודות יצירה, תוכנה, הדפסה תלת מימדית, ועוד.
 
הילד תומר שרון, מתמודד עם קוודקופטר( צילום: לי עדן)
 
פלטפורמת geekcon.org הוקמה בהשראת מפגשי חדשנות מפורסמים כגון Burning Man ו-FooCamp. הפלטפורמה, המונחה על ידי המתווה "האקינג לסגנון החיים הדיגיטלי", החלה את פעילותה לפני 10 שנים. GeekCon היא פעילות ללא מטרות רווח, על בסיס עבודה התנדבותית, המוקדשת לקידום יצירתיות וחדשנות "מחוץ לקופסה" בדגש של עשייה.
 
האירוע מתקיים בשיתוף החווה בתל אביב. נותנות החסות כוללות מספר חברות עולמיות מובילות, בהן מיקרוסופט וונצ׳רז, יאהו!, אוטודסק, גוגל, יאנדקס, וויקס, והפאונדרי של איי טי אנד טי.
 
Geekcon Kids מובלת על ידי חברים מקהילת גיקון, כולל: עדי אבנית, כנען אביב, לי עדן, ואחרים.
תגובות
אין תגובות למאמר