כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירועי השבוע

מאת: חדשות מפיק /
20.10.2014
/ 10:15

 אירועי השבוע לפניכם תפתחו יומנים.

 
תחרות 'יוצרים ברשת 2.0'
 
ניתן להגיש לתחרות פיילוט או טריילר – שניהם באורך 5 דקות לכל היותר - המציגים בצורה הטובה ביותר את היצירה הארוכה יותר שאתם חולמים לפתח – סידרת רשת, סרט דוקומנטרי / עלילתי קצר, או סרט אנימציה. הפיילוט או הטריילר צריכים לעמוד בזכות עצמם ומיועדים לשידור ראשוני ברשת בלבד!
 
התחרות פתוחה בשני מסלולים:
 
המסלול המקצועי – מיועד ליוצרי קולנוע, טלוויזיה או אנימציה, שיצרו יצירה אורקולית אחת לפחות, קצרה או באורך מלא, ששודרה בטלוויזיה ו/או הוקרנה בבתי הקולנוע ו/או הוכרה על ידי מוסד מוכר ללימודים גבוהים כעבודת גמר ו/או יצרו גוף עבודות משמעותי שהתפרסם ברשת האינטרנט.
 
מסלול הסטודנטים – מיועד ליוצרים הלומדים במוסד מוכר להשכלה גבוהה בתחום הקולנוע ו/או הטלוויזיה ו/או האנימציה ו/או התקשורת.
 
מקום הארוע: רחבי הארץ
 
תאריך: 27/08/2014 - 31/10/2014
 
שם המארגן: יוצרים ברשת
 
דוא'ל: madeforweb1@gmail.com
 
 
תערוכת ME ME MIRROR
 
התערוכה תעסוק בנושא מוטיב המראה בתרבויות שונות. בהיסטוריה התרבותית המראה מייצגת לא רק יהירות, תאווה ונרקיסיזם, אלא גם הכרה, מודעות ואמת. היום אנו צופים בעצמנו לא רק דרך מראות, אבל גם דרך תמונות ממצלמות וסמארטפונים. העיסוק בתצפית עצמית וביקורת עצמית הפכו לעיסוקים השמורים במידה רבה, אם לא לגמרי, לעולם המדיה החברתית. אנו מעצבים מחדש את העצמי שלנו על ידי שינוי התמונה הווירטואלית שלנו בעיניהם של אחרים. אנחנו כבר הפכנו הסמל האישי הווירטואלי שלנו ביקום דיגיטלי. 
מקום הארוע: רח' נורדאו פינת בן גוריון בת ים - חוף הריביירה
 
תאריך: 02/10/2014 - 01/11/2014
 
 
קרקס אלואז בישראל
 
מהקרקסים הרב תחומיים הבולטים והמובילים בעולם מגיע לישראל לסדרת הופעות במשכן אומנויות הבמה בתל אביב. הקרקס הססגוני יגיע לישראל במסגרת סיבוב הופעות עולמי עם המופע החדש "Cirkopolis" שכבש את העולם ומהווה את פסגת המופעים בהיותו שילוב עוצר נשימה בין עולמות הקרקס, המחול והתיאטרון.
 
האקרובטים והאמנים הרב תחומיים, מופיעים על רקע תפאורה חדשנית ויצירתית בליבה של עיר קשוחה וקודרת למראה, באמצעות דימויים פיסוליים נפרש בפנינו היקום של "סירוקופוליס", גלגלי שיניים ענקיים ובניינים אפלוליים המסמלים את המנגנון הרומס את האינדיבידואליות.
 
מקום הארוע: המשכן לאמנויות הבמה, תל אביב
 
תאריך: 20/10/2014 - 25/10/2014
 
טלפון: *6226
 
 
פסטיבל מוזתיקה- ירושלים
 
פסטיבל מוזתיקה ה-1 למוסיקה קאמרית, יתקיים בתאריכים 18-25 באוקטובר. הפסטיבל ישיק רשמית את פעילותה של עמותת מוזתיקה ישראל, ויקיים 17 קונצרטים ללא תמורה במוסדות לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים (ביניהם בית חולים, מרכז לבריאות נפש, הוסטל לנערים, מרכז לילדים אוטיסטים, מרכז לעיוורים ובית ספר לילדי מהגרים), גני ילדים ובתי ספר.
בנוסף יקיים הפסטיבל שלושה קונצרטים לקהל הרחב, שניים בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה בתל אביב (25-24 באוקטובר), ואחד בימק"א ירושלים (21 באוקטובר). החזרות וכיתות האמן יהיו פתוחות לקהל.
מקום הארוע: ימק"א -ירושלים
 
תאריך: 21/10/2014 - 21/10/2014
 
שם המארגן: מותיקה
 
טלפון: 02-6241041
 
 
פסטיבל -424 ה-2
 
בעקבות ההצלחה הגדולה שנה שעברה, הרייב במקום הנמוך ביתר בעולם חוזר לים המלח, כאשר המטרה היא לשבור את השיאים שנכבשו באירוע הראשון. עד לרגע כתיבת שורות אלה לא פורסמו שמותיהם של האמנים הצפויים להשתתף בפסטיבל.
 
מקום הארוע: ים המלח
 
תאריך: 23/10/2014
 
שם המארגן: ZEN MUSIC, פורום-פקטור, המועצה האזורית תמר
 
 
"מנופים"- שבוע האמנות השנתי של ירושלים
 
את הפרויקט מובילות האמניות לי היא שולוב ורינת אדלשטיין בשיתוף עם גלריות, מרכזי תרבות ומאות אמנים ויוצרים . "מנופים" המוקדש לירושלים וליצירה המתקיימת בתוכה, החל כיוזמה עצמאית של אמנים מקומיים , גדל והתרחב ומתקיים בשיתוף עם עיריית ירושלים, הקרן לירושלים, משרד התרבות והספורט, קרן ברכה, קרנות בארץ ובחו"ל ותורמים פרטיים.
 
מקום הארוע: רחבי ירושלים
 
תאריך: 23/10/2014 - 30/10/2014
 
שם המארגן: מנופים
 
דוא'ל: manofim.jerusalem@gmail.com
 
 
תערוכת קיפולים: ממלאכה מקומית לעיצוב עכשווי
 
במרכזה של התערוכה תצוגה יוצאת דופן של הקולקציה פורצת הדרך של המעצב היפני האגדי, איסי מיאקה, .5 132, אשר תוצג לראשונה במסגרת מוזיאלית, במוזיאון העיצוב חולון. לצד עבודותיו של מיאקה, תציג אדלקורט בגלריה העליונה של המוזיאון, עבודות של כ 60 מעצבים מרחבי העולם, אשר עושים בעבודותיהם שימוש בשלל מלאכות ואופני פעולה מסורתיים מעולם הטקסטיל והאופנה באמצעים טכנולוגיים חדשניים, המאפשרים את התפתחותן ועיצובן של צורות חדשות.
 
מקום הארוע: למוזיאון העיצוב חולון
 
תאריך: 03/07/2014 - 25/10/2014
 
טלפון: 073-2151515
 
תערוכת MINI ART ה-2
 
בעקבות ההצלחה חסרת התקדים של התערוכה הראשונה, שאף נדדה לאילת לאחר שהוצגה ביפו, תערוכת המיניאטורות חוזת למוזיאון יפו העתיקה, עם כמה אוספים מסקרנים בתחום לצד עבודות ייחודיות שלא הוצגו עדיין לקהל הרחב.
 
התערוכה מציגה מפגש מרתק ומעשיר עם יצירות מיניאטוריות של אמנים נחשבים מהארץ ומהעולם, המבטיח למבקרים, קטנים כגדולים, חוויה תרבותית וקסומה.
לתערוכה נבחרות, בקפידה רבה, מאות יצירות מעוררות השראה ופליאה של יוצרים, מדענים, מעצבים, מודליסטים, אספנים וכו', בעלי יכולת עיסוק בפרטים קטנים וזעירים.
 
מקום הארוע: מוזיאון יפו העתיקה
 
תאריך: 16/08/2014 - 31/01/2015
 
טלפון: 077-7500858
 
פסטיבל אינדינגב 2014
 
 
פסטיבל אינדינגב חוזר בפעם השמינית, וממשיך לחשוף את הבשורות המבטיחות של התקופה.
 
אינדינגב חרט על דגלו מיומו הראשון לחשוף ולקדם תרבות עצמאית בארץ ולהביא לקדמת הבמה את האמנים הפועלים בסמטאות המוזיקליות של ישראל, תוך שימת דגש על שיתופי פעולה בין שלל הגורמים הפועלים כיום בארץ. אינדינגב הוא קהילה, שערכיה מכוונים לצריכת תרבות שפויה בישראל. הפסטיבל חרט על דגלו מיומו הראשון לקדם יצירה אמנותית שונה, פריפריאלית, מקורית וחשופה, ובכך לרכז כוח בידי קהל מאמינים גדול, היוצר עולם עצמאי של חופש ומוזיקה משוחררת, על רקע המדבר.
 
מקום הארוע: מצפה גבולות
 
תאריך: 23/10/2014 - 25/10/2014
 
דוא'ל: info@indnegev.co.il
 
 
קלאסי לטינו
 
הפסנתרן המפורסם אלברטו פורטוגז (ארגנטינה/אנגליה) מרחיב את פעילויותיו בישראל ומציג בביקורו השנה פסטיבל של מוסיקה דרום ומרכז אמריקאית במרכז ענב. פורטוגז יציג את הקרם דה לה קרם של המוסיקה מארגנטינה וממקסיקו – מוסיקה שנוגעת בטנגו, בג'אז, במוסיקה קלאסית ועוד, מאת גדולי המלחינים של מדינות אלה. פורטוגז יארח את טובי הנגנים בישראל, בהם רביעיית כרמל, הקלרניתן גלעד הראל, הכנר גלעד הילדסהיים, והפסנתרניות חוליאטה טולצ'ינסקי ובתיה מורביץ.
 
מקום הארוע: מרכז ענב
 
תאריך: 25/10/2014 - 26/10/2014
 
תגובות
אין תגובות למאמר