כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אוקטוברפסט בדיקסי

מאת: חדשות מפיק /
21.09.2014
/

(צילום:יח"צ)

פסטיבל הבירה ה-10 בדיקסי תל אביב, של השף חיים כהן, יחל ב-5.10.14 עד ל- 25.10.14 ויתחבר אל חגיגות אוקטוברפסט החלות בגרמניה. הפסטיבל ימשך לאורך כל שעות היום והלילה ויאפשר לאורחי המסעדה להגיע וליהנות מעשרות סוגי בירה ממבשלות הבוטיק המקומיות; אלכסנדר, דאנסינג קאמל, מלכה, נגב ועוד לצד מבשלות בינלאומית גדולות, וחוויה של אוכל איכותי לצד בירה איכותית באווירה ייחודית.

(צילום: יח"צ)
 
לאורך כל תקופת הפסטיבל, רחבת הלובי בכניסה למסעדה תתמלא בדוכני בירה לצד תפריט ספיישל המותאם במיוחד ללוות את הבירה וכולל: נקניקיות תוצרת בית בסגנון איטלקי ומקסיקני, מיקס פירות ים בבירה וצ'ילי, קורנביף חם תוצרת בית ואפילו גלידת בירה שחורה המיוצרת במקום, כל זאת בנוסף לתפריט המסעדה הרגיל. אורחי הפסטיבל יוכלו לבחור בין רכישת בירה וישיבה במסעדה לבין האפשרות של בירה ללא תחתית המאפשרת טעימה של עשרות סוגי הבירה השונים במתחם.  
במהלך ימי הפסטיבל יערכו הרצאות בנושא בירה, יוקרנו סרטי דוקו וסרטי פיצ'ר קומיים העוסקים בבירה והאהבה של בני אדם למשקה ועוד. 
מומלץ להתעדכן באופן קבוע בדף הפייסבוק ובאתר הבית לאורך כל ימי הפסטיבל על האירועים השונים, שעות ההרצאות, הקרנות הסרטים ועוד. 
תגובות
אין תגובות למאמר