כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי ה-11

מאת: חדשות מפיק /
21.09.2014
/
(צילום: דן קובלר)
 
בפסטיבל תרבות הרחוב לקהל יש הזדמנות לבוא ולראות תרבות רחוב אוטנטית שהיא חלק מאורבניות עולמית של ספורט, אקסטרים, שירה, מוזיקה וציור.
האירוע המרכזי בפסטיבל – ""Battle Of The Year (קרב השנה) - אליפות ישראל בברייקדאנס לשנת 2014 !
תחרות בעלת שם עולמי המוגדרת כליגת האלופות של הברייקדאנס. שופטי ברייקדאנס בינלאומיים יגיעו מחו"ל לשפוט בתחרות שהיא למעשה המוקדמות לאליפות העולם. הזוכים ייסעו לגרמניה לייצג את ישראל מול ההרכבים והרקדנים הטובים בעולם. 
בתחרות משתתפים הרכבי ברייקדאנס מכל הארץ שנלחמים על התואר היוקרתי של אלופי ישראל, במרוצת השנים התחרות הפכה למסורת נפלאה שבמסגרתה נותנים במה לרקדנים צעירים והזדמנות להגשים חלום בייצוג מדינתם בפני כל העולם.
 
 
 
(צילום:דן קובלר)
 
היום הראשון  1/10 החל מ- 16:00 - תחרויות אקסטרים במתחם הסקייטפארק!
יום שכולו אומנויות אקסטרים של תרבות הרחוב עם אליפות ישראל באופני פעלולי BMX, אליפות סקייטבורד ארצית עם מתחרים מכל רחבי ישראל. אליפות ישראל בברייקדאנס ליחידים עם רקדנים מכול רחבי ישראל שבה יוכרז על אלוף ישראל בברייקדאנס שייסע לייצג אותנו בתחרות העולמית שתתקיים בגרמניה.
 
היום השני 2/10 החל מ-  17:00 –  מסיבת רחוב אחת גדולה במתחם היכל התרבות!
האירוע המרכזי של הפסטיבל - אליפות ישראל בברייקדאנס להרכבים, שלל מתחמים שיכללו הופעות ותחרויות עם האמנים הטובים בתחומם בארץ: מתחם ריקודי רחוב, מתחם מעגלי ברייקדאנס, מתחם פארקור עם ההרכב הישראלי "I.P.T" (עם במות מיוחדות), קיר גרפיטי ענק שיוכן בלייב, מתחם חולצות אייר בראש, במת מוזיקה עם אמני ראפ וביטבוקס ומתחם רקדני קפוארה.
 
לפרטים נוספים:
 
בהפקה משותפת - ראש חוצות ועיריית מודיעין - אגף תרבות ואירועים – 08-9726173, 08-9264645.
 
תגובות
אין תגובות למאמר