כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל Boom Box יתקיים בחודש הבא

מאת: חדשות 'מפיק' /
17.08.2014
/ 11:03

על פני שטח של עשרות דונמים, למרגלות ארובות חדרה, בנקודה בה עובר נחל חדרה הנשפך אל הים, יתרחש הקיץ אירוע מוזיקה ראשון מסוגו בארץ, המפגיש בין מוזיקאים והרכבים מן השורה הראשונה בישראל, ללילה אחד של הופעות שכמותו טרם ראינו על במה אחת.

על היוזמה להפוך את השטח לאתר פסטיבל שימשוך אליו הקיץ עשרות אלפי אנשים, אחראים עיריית חדרה בשיתוף קבוצת הזאפה, קבוצת הדוניזם וענת לבנשטיין הפקת משאלות

האירוע תוכנן במקור להתקיים במהלך חודש אוגוסט, אך המצב הבטחוני, לצד ביטולים מצד אמנים בינלאומיים שאמורים היו להופיע באירוע, גרמו לדחייתו. כעת אנו מתבשרים על תאריך חדש לקיומו של האירוע- 23/9.
 
מראש העיר חדרה צביקה גנדלמן נמסר: "המצב הביטחוני אילץ אותנו לדחות את הפסטיבל, והחלטנו לקיימו רגע לפני השנה החדשה ובמתכונת כחול לבן עם מיטב האמנים הישראליים. לבקשתי, תתקיים מכירה מוקדמת של  כרטיסים מוזלים לתושבי העיר. והכי חשוב, נדאג שהפסטיבל הזה יתקיים כל שנה בקיץ וימשוך אלינו אמנים בינלאומיים מובילים וקהל רחב מכל קצוות המדינה. השנה, במיוחד אני מקווה לראות את תושבי הדרום שעברו קיץ קשה. חדרה היא עיר עם אנרגיה וזה יהיה פסטיבל עם הרבה אנרגיה ומוזיקה טובה ".
 
בין המשתתפים בפסטיבל- אברהם טל, אסתר רדא, בום פם, בלקן ביט בוקס, ברי סחרוף, הדג נחש, מוש בן ארי, מרסדס בנד, קותימאן אורקסטרה, קרולינה, שבק ס' ועוד.
 
במשך חודשים רבים עומל צוות הפקת הפסטיבל על בנית התוכנית האמנותית כדי להבטיח לבאי הפסטיבל חוויה ישראלית ייחודית מאין כמוה. על הניהול האמנותי מופקד דני ״פילוני״ קירק, מנהיג להקת שב״ק ס׳.
 
 
הפקה: עיריית חדרה, ענת לבנשטיין - הפקת משאלות, HEDONISM וקבוצת הזאפה
תגובות
אין תגובות למאמר