כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

לראשונה בישראל – מרתון ספינינג על הקרח

מאת: חדשות 'מפיק' /
13.08.2014
/ 11:00
מרכז קנדה במטולה בשיתוף סטודיו "אינפינטי" נערכים לאירוע ראשון מסוגו בארץ, "מרתון ספינינג על הקרח". כ-200 רוכבים מרחבי הארץ ייקחו חלק באירוע ספורט חגיגי וייחודי כאשר סביבם יתקיים מופע החלקה אומנותית  מרהיב. בנוסף, מסיבת בריכה תוססת  ושלל פעילויות לכל המשפחה.
 
במרכז קנדה במטולה, שוקדים כבר תקופה על מציאת פתרון לוגיסטי למרתון הספינינג על הקרח. לטובת האירוע יונח מצע דשא סינטטי על משטח הקרח, ועליו יונחו 100 זוגות אופניים.
 
לאירוע יגיעו מאמני הספינינג המובילים בארץ, שמונה מאמנים שיתחלקו לשני מקצים, כל מקצה ימשך כשעה וחצי ברצף על הקרח, כאשר סביב הרוכבים יופיעו  מחליקות מקצועיות על הקרח. לקהל הרב שיגיע לצפות באירוע צפויה חוויה מקפיצה ותוססת במיוחד. כל מאמן מביא את המוזיקה הייחודית שלו ודיג'י  מקצועי יערוך את החומר לרשימה אחת שתתנגן לאורך האירוע. לרוכבים המקצועיים, מחכה ארוחה בריאותית ומזינה. למשפחותיהם חבילת בילוי מהנה במקום. בפן המקצועי מוביל את האירוע, שמוליק מלול, מקיבוץ שמיר, מאמן כושר במרכז קנדה, מוותיקי  ענף הספינינג בישראל, מתמחה בהפקת אירועי ספינינג ברחבי הארץ.  
 
לרגל המרתון, תתקיים במרכז קנדה מסיבת בריכה מדליקה, לצד שלל פעילויות במקום, באולינג, קולנוע בשבעה מימדים, חדר כושר, קנדה קידס, מתחם פעילות לקטנטנים, שלל טיפולי גוף בספא, ודוכני מכירה. אייל גרינוולד מנהל השיווק במרכז קנדה, סבור כי אירועים מסוג זה יחזירו את מרכז קנדה למוקד העניינים בגליל.
 
האירוע יתקיים ב- 5 בחודש ספטמבר הקרוב
 
תגובות
אין תגובות למאמר