כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תאריכים חדשים למופעי 'קידם' של סירק דה סוליי בישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.08.2014
/ 9:15
כפי שפורסם, מופעי 'קידם' של קבוצת סירק דה סוליי שנקבעו לחודש אוגוסט 2014 נדחו עקב המלחמה. בימים האחרונים הודיעו שוקי וייס ומארק ליברברג על המועדים החדשים שנקבעו למופעים- 2-16 ביולי 2015 בהיכל נוקיה בת"א.
 
מחזיקי הכרטיסים לתאריכי 2014 יוכלו להמיר את כרטיסיהם למופעים החדשים, ולשמור על אותם מקומות ישיבה ומחירים זהים.
 
עשרות אלפי רוכשי כרטיסים הבטיחו את מקומם במופע המדובר של סירק דה סוליי. לאור המצב הביטחוני ההפקה נאלצה לדחות את סדרת המופעים שתוכננה להתקיים בהיכל נוקיה. במהלך הימים האחרונים שקדה ההפקה יחד עם הצוות של המופע על בחינת אפשרויות לתאריכים חלופיים והתוצאה לפניכם.
 
מפיק המופע שוקי וייס : אנו חיים במציאות מורכבת לפיה בעת לחימה עולם התרבות הוא הראשון להיפגע. יחד עם זאת במאמץ גדול הצלחנו לגבש עם שותפנו בחו"ל מועד חדש לביקור ובכך יוצרים לכולנו אופטימיות ואופק נורמטיבי. סדרת מופעי קידם תתקיים ביולי הבא ומבחינתי זו התחלה לדברים טובים שיקרו כאן בקיץ 2015״. 
 
במהלך החודשיים הקרובים יוחלפו הכרטיסים שבידי הלקוחות בכרטיסים עם תאריכים חדשים, וזאת בהתאמה לדרך שכל לקוח בחר לקבל את כרטיסיו (דואר, איסוף בקופה, הדפסה אישית), מייל ופנייה אישית ישלחו ללקוחות בימים הקרובים, אם מסיבה כלשהי, מחזיק כרטיס אינו יכול להגיע לתאריך החדש שנקבע, יוכל לבחור מועד חלופי או שכספו יוחזר אל מול משרד הכרטיסים.
 
תגובות
אין תגובות למאמר