כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

קונספט חדש לפארק נחשונית

מאת: חדשות 'מפיק' /
04.08.2014
/ 10:57
פארק נחשונית, בקיבוץ נחשונים, סיים בימים אלה פרויקט שיפוץ, שדרוג  ועיצוב מחדש,  באמצעות האדריכלית ומעצבת הפנים, יפית רותם. 
 
הקונספט  שנבחר בחידוש המקום,  נלקח מתוך השראה עיצובית בדמותו של "החלילן מהמלין", אשר מתוך החליל שלו מופצים בלונים צבעוניים רבים.
 
במסגרת הפרויקט בוצעו בין היתר רחבות הכניסה הוחלפו ועוצבו מחדש,  שולחנות הפארק שודרגו, בימת המופעים נצבעה צביעה אומנותית, חודשה רחבת האמפי המשמשת למופעים, הגדרות והביתנים ברחבי הפארק כוסו בברזנטים בגרפיקה המשלבת דמויות ילדים ובלונים עם דמותו של ה"חלילן מהמלין", שטח הכניסה דוגלל בדגלים צבעוניים בצבעי הבסיס של הפרויקט ועוד.
 
פארק נחשונית
 
בימים אלה נמשכות עבודות השיפוץ במתחם הפארק ויכללו: שדרוג שטחי הבריכות, תוספת של דמויות גדולות,  עיצוב  שטח הקארטינג והמכוניות המתנגשות בהשראת הסרט "מכוניות" של דיסני, שתילת עצי פרי מניבים, צביעת שערי הכניסה ועוד.
 
פארק נחשונית, הוקם בשנת 1992 בקיבוץ נחשונים הממוקם במרכז הארץ (ליד ראש העין ולכביש 6). הפארק משתרע על שטח של כ-100 דונם בלב אזור כפרי וירוק.
 
פארק נחשונית
(צילום: שי אלמוג)
 
תכנון הפרויקט, נעשה על ידי יפית רותם, בוגרת הטכניון עם התמחות באדריכלות, עיצוב פנים, מנהל עסקים, שיווק וסטטיסטיקה. ביצוע העבודות בפארק, נעשה על ידי חברת "אדמה רוח ואש" אשר בבעלותה, המתמחה בעבודות גמר לבניה פרטית וציבורית. העיצוב הגרפי של הפרויקט, נעשה על ידי קרן טאוב בעלת K.T סטודיו.
תגובות
אין תגובות למאמר