כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל היין במוזיאון ישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
20.07.2014
/ 15:21

פסטיבל היין ה- 11 במוזיאון ישראל ירושלים הוא אחד מהאירועים הגדולים של תעשיית היין הישראלית. עשרות יקבים מקומיים יטעימו את מיטב מסדרות היין שלהם. יקבים גדולים לצד יקבי בוטיק, יצננו את האווירה הקייצית, במגוון יינות  שיתחרו על טעמם של המבקרים. שרדונה לצד  ריזלינג , סוביניון בלאן לצד הפינו בלאן, קברנה סוביניון לצד המרלו, פטיט וורדו לצד הטמפרניו ועוד.

פסטיבל היין במוזיאון ישראל מזמין את מבקריו לסיים את עונת הקיץ בחגיגה שכולה יין, גורמה, מוסיקה ותרבות. מאות סוגי יין לטעימה חופשית, חלקם מושקים לראשונה במסגרת הפסטיבל, דוכני מזון של מסעדות מובילות, והרבה מוסיקה בהופעות חיות ואנרגטיות בכל יום מימי הפסטיבל.

אטרקציית הפסטיבל השנה מיצב במבוק ענק ה- Big Bambu של האומנים והאחים התאומים האמריקאיים דאג ומייק סטאן. המיצב הוצג כבר על גג מוזיאון המטרופוליטן בניו יורק, בביאנלה לאומנות בוונציה, במוזיאון לאומנות מודרנית ברומא , במוזיאון נאושימה ביפן וכעת במוזיאון ישראל בירושלים. 7,000 מוטות במבוק, ,80 ק"מ של מיתרי טיפוס, 16 מטר גובה, 7 שבועות הקמה אשר יצרו  מיצב חוץ-אמנותי, אדיר מימדים. מבקרי הפסטיבל יוכלו לעלות , לטפס ולבלות על פסל הבמבוק בעלות סמלית של 10 שקלים אשר יתעורר מידי לילה לחיים מסעירים, עם תאורה ועבודות נוספות שישתלבו בו.
 
על הפסטיבל ינצחו מספר להקות, ביניהן להקת "בוסה טריו" במוזיקה לטינית ברזילאית, להקת "אוריינטל לאב" עם מוזיקת פולקלור מרוקאית, להקת סוייאר בקאנטרי רוק אמריקאי, ועוד.
 
פסטיבל היין במוזיאון ישראל ייערך בין התאריכים 1-4 בחודש ספטמבר.
תגובות
אין תגובות למאמר