כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

בוטלה הופעתו של ניל יאנג בישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
14.07.2014
/ 9:56

עד הרגע האחרון אלפי המעריצים בארץ הצליחו לשמור על מידה קטנה של אופטימיות, אבל אתמל המציאות התפוצצה להם בפרצוף כשהוחלט לבטל את הופעתו של ניל יאנג עם להקת הקרייזי הורס בפארק הירקון השבוע.

הסיבה, מן הסתם, נוגעת לביטחון המשתתפים באירוע. בשבועות האחרונים הופגז (בחירה מעניינת של מילה) עמוד הפייסבוק של האמן על ידי גורמים פרו-פלסטינים בדרישות לבטל את ההופעה בישראל, דרישות שהעלו מדרגה ככל שהתקרב מועד המופע, ועל אחת כמה וכמה לאחר שהחלה הלחימה בעזה. בקשות אלה נותרו ללא מענה, ועד הרגע האחרון נראה היה שההופעה תתקיים כסדרה.

ניל יאנג
(צילום: יח"צ)

מי שביטלו בספו של דבר את המופע היו אנשי ההפקה בארץ, בעקבות מטחי הרקטות שנשלח לכיוון תל אביב ומרכז הארץ במוצאי יום שבת האחרון. על מנת שלא לסכן את אלפי המעריצים שהיו צפויים להגיע להופעה, הוחלט לבטל אותה.
 
בעמוד הפייסבוק של שוקי וייס, מפיק המופע בישראל, נכתב "בצער רב אנו נאלצים להודיע על ביטול המופע של ניל יאנג והקרייזי הורס שתוכנן ליום חמישי הקרוב בפארק הירקון. זאת לאור מתקפות הטילים של הימים האחרונים והחשש לביטחון הקהל באירוע רב משתתפים. מידע בגין החזרים וביטולי הכרטיסים יפורסם עד יום שישי הקרוב בהודעה לעיתונות ובמשרד הכרטיסים.
Keep on rocking the Free World".
תגובות
אין תגובות למאמר