כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הוילה מזמינה אתכם לאירוע המשלב Business & Pleasure

מאת: חדשות 'מפיק' /
06.07.2014
/ 14:15

היום בערב (6/7) יתקיים במתחם "הוילה" בגני התערוכה, תל אביב, אירוע ראשון מסוגו שהוילה יוזמת עבור מפיקים (פרטיים ועסקיים), בעלי חברות מובילות במשק ותקשורת במטרה להציג את הקונספט השיווקי ואת הוילה בשלל היכולות וההזדמנויות שהיא מאפשרת לכל מי שמעוניין לקיים בה אירוע (חתונה, בר מצווה, ברית, חינה, יום הולדת) ועסקי (כנס, וועדה, יום עיון, מסיבת לקוחות) וכד'.

הרעיון נולד מתוך הצורך להעביר את המסר של ההתחדשות והקונספט שנבחר בא לתת מענה לאופן בו האירועים ילבשו צורה בעתיד הקרוב ובעיקר היכולת לרגש תחת המסר של הוילה- "אין סוף רגעים-וילה אחת!"

נושא הערב Business & Pleasure  נבחר במטרה להעביר כבר מההתחלה את המסר הוורסטילי שהמקום מאפשר.
 
את עיצוב המקום לאירוע יעצבו 3 מעצבי הבית ליאת ארדליך (ליאטריס), שי מלול, ולירון-מעצבים אחרת בהנחיתנו ובהתאם לקונספט חמשת החושים והגריד העיצובי של הוילה לפיו גם עוצבו ההזמנות.
 
בנוסף תכני האירוע נבחרו במטרה להעלות לסדר היום הציבורי ולתת פוקוס למהפיכה שעולם האינטרנט מביא עימו ולהזדמנויות שהוא מגיש מתחום זה.
 
בחלק של ה-Business יועבר תוכן חדשני הן ברמה החווייתית והן ברמה האינפורמטיבית לקהל המגיעים- הרצאה קלילה של שלומי פנחס- מנכ"ל ובעלי רשת New"- מתנות שאוהבים לתת" בנושא: מרכיב המתנה בדיאלוג של המותג עם לקוחותיו והאופן בו נוצר החיבור הבלתי אמצעי עימו. הרצאה שתפתח את הראש ותיתן חומרים למחשבה, פאנל משתתפים שינהל שיח בהנחייתו של מנחם הורוביץ בנושא –ענף האירועים בישראל כמנוע צמיחה במשק לקראת 2015 ולקראת העשור הבא ויבחן זוויות שונות והתייחסות של דמויות מובילות הקשורות לענף.
 
את האירוע מובילה חברת 360up, חברה העוסקת מזה שנים רבות בליווי אסטרטגי מיתוג ושיווק. החברה אחראית על הייזום, התוכן ויחסי הציבור והשיווק.
תגובות
אין תגובות למאמר