כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל BOOM BOX יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
30.06.2014
/ 13:29

על פני שטח של עשרות דונמים, למרגלות ארובות ״אורות רבין״ שבחדרה, בנקודה בה עובר נחל חדרה הנשפך אל הים, יתרחש בעוד כחודש וחצי פסטיבל BOOM BOX- אירוע מוזיקה ראשון מסוגו בארץ, המפגיש לראשונה בין מוזיקאים והרכבים מהשורה הראשונה בעולם לצד אמנים והרכבים ישראלים ללילה אחד של הופעות.

על היוזמה להפוך את השטח לאתר פסטיבל שימשוך אליו הקיץ עשרות אלפי אנשים, אחראים עיריית חדרה בשיתוף קבוצת הזאפה, קבוצת HEDONISM וענת לבנשטיין - הפקת משאלות.

במשך חודשים רבים עומל צוות הפקת הפסטיבל על בנית התוכנית האמנותית כדי להבטיח לבאי הפסטיבל חוויה עשירה וייחודית מאין כמוה. על הניהול האמנותי מופקד דני ״פילוני״ קירק מלהקת שב״ק ס׳, שחיבר בין אמנים והרכבים בינלאומיים ומקומיים לכדי פסיפס מוזיקלי יוצא דופן.
 
Wyclef Jean
בין המופיעים בפסטיבל - ווייקלף ז'אן
 
בין המוזיקאים שיגיעו לארץ במיוחד לשם השתתפות בפסטיבל- ווייקלף ז'אן- מנהיג ומייסד להקת הפוג׳יז; פמי קותי, בנו הבכור של הוירטואוז והעילוי המוזיקלי פלה קוטי הניגרי, מי שייסד והוביל את זרם האפרו-ביט ברחבי העולם ונתן לו ביטוי בינלאומי; טאליב קוולי גרין- משורר וראפר אמריקאי יוצא דופן. שיריו עוסקים בנושאים חברתיים ופוליטיים והוא נתפס בתור ראפר חברתי, כזה שהאנשים ברחוב יקרים לליבו ומעדיף להציף את המחאה החברתית ולהעביר את המסרים באמצעות שיריו. שנטל- סנדק סצנת הגרוב הבלקנית. שנטל התחיל את דרכו כדי ג'יי עם ערב מסיבות הבלקן הכי פופולרי באירופה; J.Viewz- ההרכב הישראלי המצליח הפועל מניו-יורק בניצוחו של יונתן דגן, עם הזמרת נועה למברסקי, מגיע עם מופע ייחודי אותו יצרו במיוחד לפסטיבל Boom Box.
 
לצדם יופיעו שבק ס', התפוחים, רד בנד, מוש בן ארי, בום פם, דודו טסה ועוד.
 
 
הפסטיבל יתקיים בפארק חדרה ב- 14 בחודש אוגוסט הקרוב, בהפקה משותפת של קבוצת הזאפה, קבוצת HEDONISM וענת לבנשטיין - הפקת משאלות.
 
תגובות
אין תגובות למאמר