כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירוע גיבוש לעובדים על יאכטה – הטרנד החדש שסוחף את עולם האירועים

מאת: חדשות 'מפיק' - מדור שיווקי /
29.06.2014
/ 11:54
מדור שיווקי
חברות ותאגידים רבים הבינו כי לימי הגיבוש לעובדים יתרונות רבים. ימי כיף וגיבוש אלה חשובים לחידוש המוטיבציה לשיפור תפוקת העובדים ובאמצעותם ניתנת לעובדי החברה התחושה כי החברה משקיעה בהם ומכירה בתרומתם. 
 
כמו כן, במהלך הגיבוש יכול מנהל החברה לבחון את היחסים והדינאמיקה בין העובדים. מטרתו העיקרית של יום הכיף לאפשר לעובדים להירגע, לצאת להתרעננות משגרת העבודה ולחזק את הקשר בינם לבין עצמם.
 
ימי גיבוש הם פיתרון טוב לאחר תקופה לחוצה או לאחר חידוש סגל העובדים או המנהלים. מנהל טוב דואג לרווחת העובדים ובין היתר לארגון אירועי גיבוש, המסייעים לשחרור מתחים וליצירת אווירה חיובית בקרב עובדי החברה חשוב לדעת, כי עובד המרוצה ממקום עבודתו, יגיע להישגים מרביים וירצה בטובת החברה. כאשר החברה מעניקה לעובדיה ומספקת להם גם הנאה, הם ישיבו לה ויעשו את המיטב.
 
רעיון מיוחד ומהנה לימי גיבוש לחברות הוא ימי גיבוש על יאכטה. ימי כיף על יאכטה יספקו חוויה בלתי נשכחת שתשאיר לעובדיך זיכרונות נפלאים לאורך זמן.
 
זאב הים
 
"זאב הים" מציעה לחברות השכרת יאכטה לימי גיבוש. יום גיבוש לעובדים על יאכטת "זאב הים" יספק חוויית שייט, ארוחות שף, בר משקאות עשיר, ג'קוזי מחומם, סלון ממוזג, שני מסכי LCD 50 אינץ' (להקרנה פרטית או עסקית), מערכת שמע, מגוון פינוקים ושלווה שרק הים יכול להציע. היאכטה מתאימה לאירועים של עד 100 איש.
 
תגובות
אין תגובות למאמר