כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירועי השבוע

מאת: חדשות 'מפיק' /
29.06.2014
/ 9:24

אירועי השבוע לפניכם. פתחו יומנים.

שוק האקססוריז ה-17

ביריד, שיתקיים בפעם ה-17, יציגו כ-65 מציגים, שיציעו את מרכולתם באחת מהטבות ייחודיות- 25% הנחה, או קולקציה שתוצג באופן בלעדי ביריד.
 
בין המציג ביריד- דניאל קלר, מירב שביט, דוד כהן, שלומית אופיר, מיידלה, מיטל טולדו, רוית מהלל, טימור שחר, רעות סיגל, מירב לב רן, פונצ׳אוס, ג׳ונאם, בלאדי, הגר סתת, אלן רובין, מיטל לב, לידיה רנר, קלמנטינה, ענת זמיר ועוד.
 
מקום הארוע: אולם סמולרש, אוניברסיטת תל אביב
 
תאריך: 03/05/2014 - 05/07/2014
 
 
תערוכת פנים אל פנים: המסכות העתיקות בעולם
 
התערוכה מסכמת כמעט עשור של מחקר, מכנסת קבוצה נדירה של 12 מסכות יוצאת דופן מהתקופה הנאוליתית, שכולן התגלו באזור אחד בארץ ישראל – בהרי יהודה ובמדבר יהודה - וחלקן התפזרו ברחבי בעולם. מדובר בקבוצה נדירה של מסכות אבן בנות 9,000 שנים.
 
מקום הארוע: מוזיאון ישראל, ירושלים
 
תאריך: 11/03/2014 - 13/09/2014
 
שם המארגן: מוזיאון ישראל, ירושלים
 
 
 
התערוכה כוללת תערוכה בינלאומית ותערוכה ישראלית, המוצגות זו לצד זו. זו השנה השניה בה תוצג בישראל התערוכה הבינלאומית היוקרתית, פרי שיתוף של המוזיאון להיסטוריה של הטבע בלונדון ורשת BBC, שזו לה שנתה ה- 49.
 
התערוכה המקומית מתקיימת בשיתוף רשות הטבע והגנים והאגודה הישראלית לצילום טבע. במסגרת שיתוף הפעולה עם רשות הטבע והגנים, תוקדש קטגוריית "ממלכת הטבע" לציון שנת היובל לרשות. בכל שבת יתקיימו הדרכות מיוחדות בתערוכה על ידי מדריכי הרשות, ללא תשלום נוסף.
 
מקום הארוע: מוזיאון ארץ ישראל, תל אביב
 
תאריך: 09/05/2014 - 25/08/2014
 
שם המארגן: מוזיאון ארץ ישראל, תל אביב
 
 
 
102 שנים לאחר שיצאה לדרכה, ספינת הפאר הענקית המפורסמת בהיסטוריה האנושית מגיעה לתל אביב. התערוכה המציגה את יופייה יוצא הדופן של האנייה, חדריה, האולמות, חדרי האוכל ועוד, לצד שברים וחפצים שנשלו מלב ים, יחד עם ממצאים נוספים המוצגים כעת לראווה ומאפשרים למבקרים לחוות את המציאות שבה חיו נוסעי הספינה מגיעה לישראל.
 
התערוכה תוכננה כך שתתן דגש לסיפורים האנושיים של ספינת הפאר ונוסעיה תוך הצגת חפצים שנמשו מהאוקיאנוס והסיפור שמאחוריהם. עם הגעתם לתערוכה יקבלו המבקרים העתק מדויק של כרטיסי העלייה לסיפון ספינת הטיטאניק, בדיוק כפי שקיבלו הנוסעים בימים ההם, וכך יתחילו את המסע בזמן לספינת הטיטאניק. 
 
מקום הארוע: מקסידום, גני התערוכה, תל אביב
 
תאריך: 07/06/2014 - 25/08/2014
 
שם המארגן: טיטאניקRMS, הדרן והליקון
 
 
תערוכת "זרים בינינו"
 
התערוכה "זרים בינינו" בוחנת מושגים ‬של ‬זרות‬ ביחס לתפיסות לאומיות, פוליטיות, אתניות, דתיות ואסתטיות, כמו גם תפיסות של חיקוי ומקור על ‬רקע ‬נופיהן ‬הארכיטקטוניים של ‬המדינות המתועשות.
 
במרכזן של חלק מהעבודות המוצגות בתערוכה נמצאות פעולות של פירוק, הרכבה ובנייה מחדש של מודלים הנדסיים, נעדרי תכלית ניכרת לעין או תועלת אדריכלית פונקציונאלית מקובלת. לצידן ,מוצגות עבודות הבוחנות את המרחב הציבורי וייצוגים סטריאוטיפיים של נופים "אידיליים", כאמת מידה של מערכת חיים מערבית מאורגנת, מסודרת ומפוקחת.
 
בין המשתתפים בתערוכה" מיכל היימן, הקטור זמורה, פהד חלבי, אשרף חנא, ינאי טויסטר, מיידר לופז, ארמין לינק, סאהר מיעארי, קלייר פונטיין, אלי פטל, עלאא' פרחאת, ליאלי קחאויש. 
 
מקום הארוע: גלריה לאמנות בית הגפן
 
תאריך: 11/05/2014 - 16/08/2014
 
שם המארגן: דור גז
 
טלפון: 04-8525252
 
 
 
במסגרת האירוע יוזמנו המבקרים להגיע בשעות הערב לסיורים ליליים בגן החיות של הספארי בליווי תאורה ייחודית ואומנותית, בשילוב הקרנות מרהיבות ,אפקטים ופס קול מפתיע. 
 
המתחם יחולק לאזורים אומנותיים שונים, שבכל אחד מהם ניתן יהיה לצפות בבעלי החיים תחת תאורה אומנותית, שילוב של טבע פראי והרבה דמיון.
 
מקום הארוע: הספארי, רמת גן
 
תאריך: 01/06/2014 - 31/08/2014
 
שם המארגן: ארנון-פז, גיל טייכמן, ישראכרט
 
טלפון: 03-6305305
 
 
 
60 פסלים ומסכות מיסטיים, הטומנים בתוכם "חומרים מכושפים", כגון שורש זנגוויל כתוש, אגוזים לעוסים, מקור ציפור, גולגלות, שערות ודם, עומדים בבסיס התערוכה המרתקת "חומר מכושף באמנות אפריקה".
 
בין המוצגים בתערוכה: חפץ המכוסה בגולגולת של קופים, שנועדה להגן על החובש אותו מכוחות רעים; מסכה שהחומר המעצים אותה הוא רוק וגללים, שנוצרה לרגל הולדת תינוק - במטרה להבטיח לו חיים טובים; פסל עטוי ציפורני חיה, קרניים וטפרים שהם – לפי האמונה – בעלי סגולות של ריפוי; ומסכה שבה חבויים מחטי קיפודים ונוצות, שמטרתם להעניק חיים ארוכים
 
מקום הארוע: מוזיאון ישראל
 
תאריך: 21/05/2014 - 31/12/2014
 
שם המארגן: דורית שפיר
 
 
Evian Playground - תל אביב
 
מתחם שעשועים למבוגרים Evian Playground. המתחם יכלול מתקני שעשועים ענקיים,נדנדות ישיבה,נדנדה זוגית המייצרת בועות סבון, גלילים לקפיצה, בריכת כדורים ועוד.
 
מתחם שעשועים שנבנה במיוחד לשימושם של מבוגרים,המעוניינים לקחת פסק זמן מתלאות היומיום,ולרגע אחד של נחת לחזור לילדות, לימים של תמימות,שמחת חיים וחדוות נעורים.
 
הכניסה חופשית לגילאי 14 ומעלה (לא תותר כניסה לילדים).
 
האטרקציה הגדולה של הקיץ,תנדוד בין שלוש הערים הגדולות: ת"א,ירושלים וחיפה.
 
מקום הארוע: נמל תל אביב
 
תאריך: 26/06/2014 - 05/07/2014
 
שעת התחלה: 10:00
 
שעת סיום: 20:00
 
שם המארגן: Evian
 
 
תערוכת Jovella 2014
 
התערוכה המקצועית המובילה של תעשיית התכשיטים בישראל. התערוכה מהווה מוקד מפגש עסקי, מקצועי מרתק ופורה לענף התכשיטים בארץ, ונערכת בשיתוף איגוד יצרני התכשיטים בישראל ובחסות משרד הכלכלה - מינהל יהלומים, אבני חן ותכשיטים ומינהל סחר חוץ, המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין-לאומי ומכון היהלומים הישראלי.
 
מקום הארוע: גני התערוכה, תל אביב
 
תאריך: 01/07/2014 - 02/07/2014
 
שם המארגן: קבוצת שטיר 
 
טלפון: 054-4330057
 
 
 
אירוע היופי הגדול, בו מציגים מיטב מותגי הקוסמטיקה בארץ ובעולם במתחמים חווייתיים, את הטרנדים החמים ביותר, לצד מבצעים והטבות ייחודיים. השנה ייערך האירוע בסימן העיר טוקיו ויציע חוויה ייחודית המשלבת בין המסורתי למודרני כמחווה לאסתטיקה היפנית. 
 
במסגרת זו, תצוגות האופנה בביוטי סיטי טוקיו יוקדשו לאופנה היפנית, המשפיעה על הטרנדים בעולם כולו. בנוסף, יוקמו באירוע מתחמי סושי בר, בית תה יפני, חנות פופ אפ למוצרי עיצוב מיפן, מתחם אוריגמי ועוד. 
 
מקום הארוע: גני התערוכה, תל אביב
 
תאריך: 01/07/2014 - 04/07/2014
 
שם המארגן: סופר פארם
 
 
 
עשרות דגמים של דינוזאורים יוצבו על פני שטח ענק של 3000 מ"ר והמבקרים יוכלו להתרשם מגודלם האמיתי ולקבל מידע על הסוגים השונים וכך לחזור בזמן מיליוני שנה ולחזות בחיים ובסביבה הטבעית בה נתגלו, לראשונה, ועד להכחדתם מעל פני כדור הארץ לפני 65 מיליון שנה.
 
מקום הארוע: גג עזריאלי
 
תאריך: 01/07/2014 - 31/08/2014
 
שם המארגן: גלים הפקות
 
 
 
בקרי התערוכה יוכלו לחוות את התשובות ולהתנסות בעצמם במתחמים השונים בתופעות הקשורות לשאלות, בדרך מהנה וייחודית. בין המתחמים בתערוכה- מתחם "למה הפיהוק מדבק"? מתחם "למה השמיים כחולים?" מתחם אלופי הלמה של כל הזמנים ועוד.
 
כרטיס הכניסה לתערוכה כולל כניסה לסדנאות חווידעטבע שתפעיל חברת טבע ברחבת הנמל. במתחם הסדנאות יתבצעו הדגמות של נושאים מדעיים מעניינים וכן יוכלו הילדים ליצור ולהתנסות בתכנים השונים. 
 
מקום הארוע: נמל יפו
 
תאריך: 01/07/2014 - 31/08/2014
 
שם המארגן: עיריית תל אביב, מוזיאון המדע ירושלים
 
טלפון: 6226* 
 
 
סיורים ליליים בגן גורו
 
גן גורו - הפארק האוסטרלי מזמין אתכם בחודשים יולי-אוגוסט לסיור לילי המאפשר הצצה אל מגוון התנהגויות ופעילויות לילה של בעלי החיים האוסטרליים, הפעילים בשעות הקרירות והנעימות של הערב. בתום הסיורים יישבו המברים לקומזיץ עם כיבוד קל מסביב למדורה, עם סיפורים לפני השינה באוהלים. קול קריאות התוכים, הקוקברות ושאר בעלי החיים יעירו את המבקרים לארוחת בוקר קלה, אחריה יוזמנו להצטרף להאכלת הבוקר של הקנגורו והתוכים בצפרייה. 
 
מקום הארוע: גן גורו, ניר דוד
 
תאריך: 01/07/2014 - 31/08/2014
 
 
תערוכת "בית חם"
 
תערוכתם של 14 יוצרים ישראלים ובינלאומיים הנוגעים ישירות בנושא בעצב חשוף על אלימות וניצול ילדים במשפחה.
 
התערוכה מוקדשת לכל הילדים שהיו והינם וקיוו ועודם מקווים לבית חם.
 
מקום הארוע: המשכן לאמנות 'בית מאירוב', חולון
 
תאריך: 30/06/2014 - 30/08/2014
 
שם המארגן: נורית טל-טנא
 
 
פסטיבל נס ציונה הבינלאומי למחול 2014
 
במסגרת האירוע יגיעו לארץ להקות מחול מ- 7 מדינות: רוסיה, סינגפור, גיאורגיה, סין, קולומביה, סלובקיה. בין הרקדנים האורחים בפסטיבל יבלוט רקדן היפ הופ וכוריאוגרף אמריקאי מפורסם רוב ריץ' מתכנית הטלוויזיה הפופולרית בארה"ב "רוקדים עם כוכבים" ומהופעותיו עם ליידי גאגא בסיורה בעולם.
 
ריץ' הקים בלוס אנג'לס את פרוייקטRichboys שהצליח בעולם. רוב ריץ' יופיע במופע מתוך המיזם - The Richboys Project Ninga"".
 
כ- 200 רקדנים מלהקות מחול ברחבי הארץ יקחו חלק בפסטיבל.
 
מקום הארוע: רחבי נס ציונה
 
תאריך: 02/07/2014 - 03/07/2014
 
 
אדריכלי//לוקאלי- ירושלים
 
בית&נוי חוגגים 20 שנה בשיתופי פעולה עם חברות מובילות בתחום העיצוב והבניה, עם השקת הפרויקט אדריכלי//לוקאלי שיביא תוכן מקצועי ועדכני לאזורים שונים ברחבי הארץ.
 
במסגרת האירוע, יוכלו המשתתפים ליהנות מארוחת בוקר, הרצאות תוכן מקצועיות, עדכניות ומעשירות, הרצאה מרכזית מרתקת בנושא פרסום ושיווק רשתי לאדריכלים ומעצבים, ועוד שלל הטבות והפתעות.
 
מקום הארוע: מסעדת "טרסה", ירושלים
 
תאריך: 02/07/2014
 
שם המארגן: בית&נוי
 
 
 
במקום ייערך הפנינג ענק, שכולו כיף, הופעות ומתנות: על הבמה יופיעו מיטב האומנים האהובים על בני הנוער- עברי לידר, מוש בן ארי וקובי פרץ, יובל דיין ואחרים, להקות צבאיות, ולהקת "השכנים של צ'יץ'".
 
במסגרת שיתוף פעולה עם מיטב (בקו"ם) תוקם במקום לשכת גיוס לכל דבר, שהוגדלה במיוחד השנה ובה כ-100 עמדות מחשב און-ליין. 
 
בפארק הענק ייבנה במיוחד מתחם הפנינג ענק הכולל אטרקציות וחלוקת מתנות.
 
בין היתר, חברת פלאפון, נותנת החסות הראשית, תקיים במקום פעילות מיוחדת, יוקם מתחם לבטיחות בדרכים מטעם עיריית תל אביב והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הכולל סימולטורים מיוחדים שיובאו למקום. במקום יהיה גם מתחם אוכל ושתייה ויריד מכירות במחירים מיוחדים. 
 
מקום הארוע: פארק הירקון, תל אביב
 
תאריך: 02/07/2014
 
שעת התחלה: 17:00
 
שם המארגן: מועדון "יותר"
 
טלפון: *6555
 
 
 
אל תחרות האריה השואג - האוסקר של ענף יחסי הציבור - הוגשו למעלה מ- 40 קמפיינים ועבודות יחסי ציבור ממיטב משרדי יחסי הציבור וכן נרשמה עליה בהגשות לתחרות של משרדי בוטיק מהתחום. 
 
ההכרזה על הזוכים בתחרות תתקיים באירוע עצמו. את האירוע מנחה יואב לימור. בתום הטקס ייהנו המשתתפים מהצגת תיאטרון הקאמרי המבדרת "שיגעון באופרה". את התחרות מרכזים השנה, יועצי התקשורת : ליאורה לייבוביץ ואיתן הרשקו.
 
מקום הארוע: תיאטרון הקאמרי, תל אביב
 
תאריך: 02/07/2014
 
שעת התחלה: 19:00
 
 
פסטיבל BLU4DANCE 2014
 
פסטיבל Blue4Dance חוזר לאילת, והפעם עם התקליטנים מרקוס שולץ, סבסטיאן אינגרוסו ואלברו. במסגרת האירוע יתקיימו מסיבות לילה תחת כיפת השמיים, מסיבות בריכה, מסיבת חוף.
 
שלושת התקליטנים הבינלאומיים יקבלו רוח גבית חמה מיובל זך ותומר מייזנר שיתנו גם הם סטים במהלך הפסטיבל.
 
אמנים נוספים יפורסמו בהמשך
 
מקום הארוע: החווה, אילת
 
תאריך: 03/07/2014 - 05/07/2014
 
שם המארגן: Lubliana Productions
 
 
 
בלוג הצילום של עיתון "הארץ" יוצא מעל דפי הרשת ומגיע לסלון יפו לאמנות. במסגרת התערוכה, יוצגו בתערוכה יוצגו 100 תצלומים של 25 צלמות וצלמים שעבודותיהם הוצגו בבלוג "חשיפה".
 
בבלוג "חשיפה" פורסמו עד כה כ- 150 פרסומים, אשר כל אחד מהם מציג סדרת תצלומים של צלמים ישראלים ובינלאומיים.
 
מקום הארוע: סלון יפו לאמנות
 
תאריך: 03/07/2014 - 19/07/2014
 
שם המארגן: דניאל צ'צ'יק ומורן שוב
 
 
ISUG 2014
 
הכנס הארצי השנתי של משתמשי SAP בישראל. במסגרת הכנס יתקיימו חמישה מסלולים שונים בהם יוזמנו המשתתפים להחכים את ידיעותיהם בתחום. בים המשתתפים בכנס- סתוית נבון- מנכ"לית SAP ישראל; ד"ר עמוס שחר; אבי שחם, מומחה פתרונות שרשרת אספקה; אלה קויפמן ועוד רבים וטובים.
 
מקום הארוע: אבניו, קריית שדה התעופה
 
תאריך: 03/07/2014
 
שם המארגן: מחשבים ואנשים
 
טלפון: 03-7330777
 
 
תערוכת קיפולים: ממלאכה מקומית לעיצוב עכשווי
 
במרכזה של התערוכה תצוגה יוצאת דופן של הקולקציה פורצת הדרך של המעצב היפני האגדי, איסי מיאקה, .5 132, אשר תוצג לראשונה במסגרת מוזיאלית, במוזיאון העיצוב חולון. לצד עבודותיו של מיאקה, תציג אדלקורט בגלריה העליונה של המוזיאון, עבודות של כ 60 מעצבים מרחבי העולם, אשר עושים בעבודותיהם שימוש בשלל מלאכות ואופני פעולה מסורתיים מעולם הטקסטיל והאופנה באמצעים טכנולוגיים חדשניים, המאפשרים את התפתחותן ועיצובן של צורות חדשות. 
 
מקום הארוע: למוזיאון העיצוב חולון
 
תאריך: 03/07/2014 - 25/10/2014
 
טלפון: 073-2151515
 
 
פורטיס מציג: 60 שנות ילדות
 
רמי פורטיס, הילד הנצחי, חוגג שישים שנות ילדות בחגיגה חשמלית במיוחד. יותר ממחצית מחייו הוא מעביר על הבמות השונות עם מוזיקה שלא מפסיקה לחדש והופעות בלתי נשכחות. פורטיס ידוע בהופעותיו האנרגטיות והמחשבות הפרטיות אותן הוא ממלמל בין השירים, ובכך שאצלו- כל מופע הוא חוויה שונה בתכלית מקודמתה
 
יחד אתו ועם הדיסטורשן והאנרגיה המשוגעת יחכו על הבמה חברי הלהקה : עידו אגמון, גיא שכטר וגיא פורטיס.
 
מקום הארוע: בארבי, תל אביב
 
תאריך: 03/07/2014
 
שעת התחלה: 22:30
 
שם המארגן: שוקי וייס
 
טלפון: 03-5188123
 
 
ברזיל של סרג'יו מנדס - גני תקווה
 
ג'ובינו סנטוס נטו, יופיע ביולי הקרוב בישראל עם המוזיקה של סרג'יו מנדס. המוזיקאי, שהיה מועמד 3 פעמים לפרס הגראמי, פסנתרן, מלחין ומעבד. אחד מטובי המוזיקאים הברזילאים שעובדים כיום בתחום.
 
את ג'ובינו סנטוס נטו מלווה ג'ואנה דואה- ילידת ברזיל שלמדה בניו יורק חמש שנים וגם התגוררה בהונג קונג זמן קצר. דואה היא פרשנית מגוונת של המוזיקה הברזילאית.
 
מקום הארוע: מרכז הבמה, גני תקווה
 
תאריך: 05/07/2014
 
שעת התחלה: 21:00
 
שם המארגן: שמים ניהול והפקה
תגובות
אין תגובות למאמר