כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

המעבדה - ניסויים בקד"מ בבני אדם

מאת: יואב שי, חדשות 'מפיק' /
24.06.2014
/ 11:59

הצטרפו אלינו לניסויים בקד"מ בבני אדם, וצפו בפעילויות שיווק חוויתיות סביב העולם.

קידום מכירות דליק

זוכרים את משפחת יואינג מסדרת הקאלט ''דאלאס''? אז מסתבר שג'י אר וחבריו אמנם כבר לא בתמונה, אבל ערוץ הטלוויזיה האמריקאי TNT ממשיך לנפק עונות חדשות לאופרת הסבון. כדי לקדם את פתיחת העונה החדשה של הסדרה, המתארת את קורותיה של משפחת אילי נפט מטקסס, החליטו אנשי הערוץ לשבור את השוק. את זה הם עשו באמצעות הקמת תחנת דלק של חברת Ewing Energies הפיקטיבית בעיר ניו יורק, בה מכרו דלק ב- 1.98 דולר בלבד לליטר, בעוד המחיר הממוצע בשוק עומד על כ- 3.7 דולר.
 
אתם יכולים לדמיין את התורים שעמדו מחוץ לתחנה, ואת ההשפעה שהיית לזה על הרייטינג של פרק הבכורה.
 
 
חשיפה לעבר
 
חומת ברלין היא אחת מהאתרים המצולמים ביותר בבירה הגרמנית. הבעיה היא שהחומה, שבעבר סימלה את ההפרדה בין המערב והמזרח, והיוותה תזכורת ויזואלית למונח הערטילאי "מסך הברזל", נחשבת היום לאתר תיירותי גרידא, כאשר תיירים צעירים רבים אינם מודעים לעברה של העיר, ואינם מגיעים למוזיאונים הרבים הפזורים לאורכה.
 
כדי לשנות את המצב הקיים, הוקרנו על חלקים נרחבים מהחומה צילומים איקונים המתארים את תקופת ההפרדה, אבל ההקרנה בוצעה בטכנולוגיה מיוחדת, כך שהתמונות יופיעו רק לשבריר שנייה, באינטראקציה עם המבזק של המצלמות. בצורה כזו, התמונות הרבות שצולמו לצד החומה חשפו את העבר שלה ועוררו תא סקרנותם של המצלמים.
 
 
קבורה מפתיעה
 
לפני מספר חודשים התעוררה האומה הברזילאית לידיעה המוזרה כי המיליארדר הברזילאי האקסצנטרי צ'יקינו סקארפה מתכנן לקבור בחצר אחוזתו את מכונית הבנטלי היוקרתית שלו. את ההשראה לכך קיבל, כך סיפר, מהפרעונים העתיקים שנהגו לקבור עמם את חפצי הערך שלהם, על מנת שאלה ילוו אותם גם בעולם הבא. ההצהרה שלו לוותה בביקורת רבה. רבים טענו שאם הוא מתכוון לזרוק את הרכב, ששווה כחצי מיליון דולרים, ראוי יותר כי יעביר אותו כתרומה לנזקקים.
 
במהלך השבועות הבאים עקבו כלי התקשורת אחר ההכנות של המיליונר התימהוני לקבורת המכונית וליוו אותו בעת שהחל לחפור את הקבר המתוכנן. לבסוף, כאשר הגיע עת הקבורה, עצר סקארפה את הקבורה באמצע והזמין את העיתונאים ללוות אותו לתוך אחוזתו, שם הכריז כי בכל יום אנשים קוברים חפצי ערך שראוי שהיו נתרמים לעזרתם של נזקקים. חפצים אלה הם האברים שלנו, שיכולים להציל חיים אם רק נחתום על תרומת אברים. 
 
תגובות
אין תגובות למאמר