כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כנס ESPGHAN בבנייני האומה

מאת: חדשות 'מפיק' /
24.06.2014
/ 9:44
כינוס האיגוד האירופאי לגסטרואנטרולוגיה, מחלות כבד ותזונה בילדים (ESPGHAN) התקיים לפני כשבועיים בבנייני האומה בירושלים בהשתתפותם של כ- 3,000 רופאים ובכירים בתחום מרחבי העולם, במשך 4 ימים של הרצאות מקצועיות לצד תערוכת ענק ואירועי ערב מיוחדים. 
 
כינוס זה נחשב למספר אחת בעולם בתחומו ומתקיים בכל שנה במדינה אחרת. השנה נבחרה ישראל לארח את הכינוס היוקרתי. הכח המניע מאחורי הבאת הכינוס לישראל הינו חבר הנהלת הארגון, פרופ' רענן שמיר, מנהל המכון לגסטרואנטרולוגיה בבית החולים שניידר ופרופ' לרפואת ילדים באוניברסיטת תל אביב.
 
לכינוס קדמו שלוש שנים של הכנות במהלכן עבדה ארטרא בשיתוף פעולה מלא עם חברת MCI העולמית, חברת הכנסים הגדולה בעולם ומארגן קבוע של כינוס זה. ארטרא ניצחה על ארגון שירותי התיירות המלאים, לרבות הסעות ולינות, מתן שירותים לוגיסטיים לחברת MCI וארגון אירועי הערב המושקעים של הכינוס.
 
ESPGHAN 2104
 
ESPGHAN 2104
 
ESPGHAN 2104
 
חברת ארטרא, אשר מבצעת פעולות שיווק אינטנסיביות לקדם את מדינת ישראל כיעד לכנסים בינלאומיים, תרמה רבות להכנסות התיירות מכינוס זה, לאור העובדה כי אלפי האורחים לנו בכ-15 בתי מלון ברחבי ירושלים, עם תפוסה של למעלה מ-1,500 חדרים. בנוסף, השתתפו האורחים בסיורים וטיולים לפני ולאחר הכינוס. 
 
5 אירועים מושקעים ומורכבים התקיימו במסגרת הכינוס. קוקטייל קבלת הפנים החגיגי התקיים בבנייני האומה בנוכחות כ-800 איש וכלל ארוחת ערב יוקרתית. במקביל התקיים אירוע מצומצם לחברי הועדה האירופאית לתזונה (CON) ב"בית הגת" בעין כרם בו השתתפו כ-50 איש אשר נהנו מארוחה בניצוחו של השף עזרא קדם.
 
ESPGHAN 2104
 
ESPGHAN 2104
 
בערב היום השני לכינוס התקיימה ארוחת ערב נשיאותית במלון המלך דוד. 150 אורחי האירוע התכנסו בטרסה של המלון מול נוף עוצר נשימה של מגדל דוד ולאחר ארוחת ערב באולם הנשיאים של המלון רקדו לצלילי להקת הביט בנד.
 
ביום השלישי לכינוס התקיים אירוע ערב לחברי הארגון במסעדת אקליפטוס התנ"כית של השף משה בסון. את הערב חתמו האורחים במופע חזיון אורקולי במגדל דוד.
 
אירוע הגאלה היוקרתי שחתם את הכינוס התקיים באולם טדי בבנייני האומה, בקונספט "החוויה הירושלמית". את פני 600 המשתתפים בערב זה, קיבלו כרוז וחצוצרן בכניסה לטרקלין, מלצרים לבשו תלבושות אותנטיות ודמויות שונות מימי הביניים היו פזורות ברחבי הטרקלין. האולם עוצב בהתאם לקונספט וכלל אלמנטים מהשוק הירושלמי כגון, פירות וירקות טריים במזנונים ומרכזי שולחן שכללו תבלינים ופיצוחים שונים. לאחר ארוחת הערב נהנו האורחים ממסיבת ריקודים משחררת לתוך הלילה ומופע מרהיב של ענביה ולהקת העבריים מדימונה. 
 
ESPGHAN 2104
 
ESPGHAN 2104
 
ESPGHAN 2104
(צילום: ניר שמול)
 
 
הפקה: ארטרא + חברת MCI
מקום מארח: בנייני האומה, ירושלים
צילום: ניר שמול
שילוט: סקאנקס
עיצוב: דפני שפירא עיצובים, עיצוב גילינסקי
דיילות: סטלה
דפוס: יורם מויאל
אורקולי: סימול
תערוכה: סוקוניק
הסעות: מאיה טורס
מקומות באירועי הערב: מלון המלך דוד, מסעדת אקליפטוס, בית הגת
תגובות
אין תגובות למאמר