כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תל אביב מזמינה אתכם לארוחה סודית

מאת: חדשות 'מפיק' /
22.06.2014
/ 15:31

לקראת חגיגות הלילה הלבן תארח העיר תל־אביב-יפו ארוחת ערב לבנה ל- 500 משתתפים, ביום רביעי 25 ביוני. מיקום הארוחה יישמר בסוד ויתפרסם רק כמה שעות לפני תחילת האירוע. המשתתפים נדרשים לבוא בלבוש לבן ולהביא עימם שולחן וכסאות, כלי הסעדה ואת מנות האוכל לארוחה. רשת הבוטיק של מאפיות כורסאל תבשל למשתתפים שיבחרו להזמין אוכל למקום סלסלת פיקניק הכוללת 3 מנות ויין. הארוחה תחל מיד עם הנפת המפית הלבנה על ידי מארגני הערב. האירוע נוצר בהשראת הארוחה הלבנה של הארגון הבין-לאומי Dîner en Blanc.

תל־אביב-יפו תהיה העיר הראשונה במזרח התיכון שתערוך את הארוחה הלבנה של Dîner en Blanc ותקיים אותה ערב לפני חגיגות הלילה הלבן בעיר. הארוחה נועדה להגביר את תחושת הקהילתיות והאחדות בקרב תושבי העיר ובכך להעצים את ערכו של המרחב הציבורי שהתושבים חולקים זה עם זה. המיקום שיארח את ארוחת הערב הלבנה ישקף את ייחודה ויופייה של העיר תל־אביב-יפו. על פי המארגנים, המרחב הציבורי שבו תיערך יאפשר את קיומה של הארוחה בנוחות לכל מאות המשתתפים בה. 

כדי להשתתף בארוחה יש להירשם מראש באתר האירוע, ולהיכנס לרשימת המתנה. אישור ההשתתפות בארוחה מתקבל מעט לאחר מכן. המשתתפים נדרשים להתייצב לאירוע כשהם לובשים לבן, להביא עימם כסאות, שולחן ומטעמים קולינריים.
 
תגובות
אין תגובות למאמר