כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל 'יותר' חוגג עשור

מאת: חדשות 'מפיק' /
22.06.2014
/ 13:51

מועדון "יותר" של האגודה למען החייל מציג: פסטיבל העשור - מסיבת המתגייסים הגדולה בישראל עם מוש בן ארי, עברי לידר, קובי פרץ ויובל דיין.

האירוע למתגייסים ייערך ב- 2/7 החל משעות הצהריים המאוחרות בפארק גני יהושע בתל אביב. כל המתגייסים החדשים לצה"ל יוזמנו לחגוג חינם את גיוסם הקרב בפסטיבל "יותר" של האגודה למען החייל עם הכוכבים הגדולים והידוענים במדים-  דניאל מורשת ("החולמים"), תובל שפיר ("השמינייה", "גאליס") , לידור סולטן ("כוכב נולד"), אור אדי ("דה ווייס"), תמר יהלומי ("כוכב נולד"), עמית יגור, יואב רוטמן ("מועדון החנונים"), בן רביאן ("השמינייה"), תמיר גינזבורג ("החממה") תותי ניניו ("אליפים") ועומר דרור ("אליפים").

במקום תיפתח לשכת גיוס מוגדלת במיוחד של בקו"ם (מיטב) עם כ- 100 עמדות מחשב מאוישות. ניתן לקבל במקום מידע אישי על השיבוץ בצה"ל, להגיש בקשות מיוחדות, כולל שינוי שיבוץ ולקבל תשובות מיידיות. 
 
בנוסף, בפארק ייערך הפנינג ענק עם מתחמי אטרקציות ייחודיים, ותחולקנה מתנות רבות לבאי הפסטיבל.
 
פסטיבל יותר
(צילום: אירוע בקליק)
 
את האירוע מפיק מועדון יותר- מועדון ההנחות וההטבות לחיילי החובה. האירוע מיועד לכל המתגייסים מ- 7/2014  עד 5/2015 , הכניסה חינם בהצגת ההזמנה שנשלחה בדואר או תעודת זהות משנתון 96-97 
 
מטרת האירוע, שנערך ללא כוונת רווח, הינה להצדיע למתגייסים החדשים לצה"ל, ולחזק את המוטיבציה לשירות משמעותי. הפסטיבל, שהפך למסורת, נערך זו השנה העשירית, וצפויים להשתתף בו אלפי בני נוער לקראת גיוס מרחבי הארץ. 
 
במקום ייערך הפנינג ענק, שכולו כיף, הופעות ומתנות: על הבמה יופיעו מיטב האומנים האהובים על בני הנוער-  עברי לידר, מוש בן ארי וקובי פרץ, יובל דיין ואחרים, להקות צבאיות, ולהקת "השכנים של צ'יץ'".
 
תגובות
אין תגובות למאמר