כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

גמלא אוזןבר מציגים - פלורה

מאת: חדשות 'מפיק' /
17.06.2014
/ 11:08

ליין ההופעות של גמלא באוזןבר, המשותף ליקב רמת הגולן ולמתחם האוזןבר, מפיק אירוע תרבותי חווייתי של מוזיקה ויין עם אירוח הזמרת והיוצרת 'פלורה' להופעה אינטימית.

פלורה הוא שם הבמה של המוזיקאית לירון משולם- זמרת, כותבת שירים, מלחינה ומולטי אינסטרומנטליסטית, ששבה לאחרונה לישראל אחרי סיבוב הופעות ראשון ומוצלח בדרום קוריאה ויפן. עם שובה לארץ, עתידה פלורה להוציא סינגל חדש- "Broken"ומיד לאחר מכן את האיפי Everything is Here.

פלורה הופיעה עם מופע הסולו שלה ברחבי ישראל, בלונדון, פריז, ברלין, ניו יורק (כולל פסטיבל  CMJ 2012) וכן חיממה את לורה גיבסון. במהלך 2013 הופיעה פלורה עם אסף אבידן כחלק מסיבוב ההופעות של האלבום האחרון שלו Different Pulses בכ-100 הופעות מול יותר מ- 500,000 איש ברחבי אירופה בפסטיבלים כמו ורכטר, פלאו סולידייס ומועדונים של עד  6000 איש כמו הזניט' בפריז. 
 
פלורה באוזןבר
(צילום: גוני ריסקין)
 
בשנת 2010 שחררה פלורה את אלבומה הראשון Happy Today בהפקתבן זוגה המוזיקאי כפיר שריד. בקיץ 2011 יזמה את האוסף האלטרנטיבי "אוהלים אדירים" שהפיקה יחד עם גיא חג'ג' (עונג שבת), בו השתתפו ברי סחרוף, איה כורם, בום פם, פונץ' ואחרים ואשר קצר שבחים מהתקשורת.
 
ההופעה תתקיים באוזןבר בתל אביב ב- 25 בחודש יוני.
 
תגובות
אין תגובות למאמר